NOVÉ STVOŘENÍ * Život, pro který jste byli stvořeni

Lidé a akce - Anketa

aktualizováno 18.1.2017

Vytvoření sekce Lidé a Akce

Máte zájem o vznik sekce, kde byste se mohli přidat na mapu - ve smyslu "hele já bydlím v tomto městě, tohle z Nového Stvoření mi mění život a měl bych zájem se setkat s dalšími lidmi, kteří vidí věci podobně" - kde byste mohli najít podobně smýšlející lidi? Setkávám se s tím, že lidé jsou sami, mají touhu se sejít s podobně smýšlejícími lidmi a vůbec netuší, že přímo v jejich městě jsou další podobně smýšlející lidé :-)

Realizace by byla trochu podobná "Torbenové" mapě, přičemž by bylo jen na člověkovi, které údaje o sobě "na venek" zveřejní, a zkontaktování by proběhlo prostřednictvím stránek, čili po/dokud se člověk nerozhodne, nedojde ani ke "kompromitaci" jeho emailové adresy (protistrana se ji nedozví). Ověření lidé by také mohli vkládat události, co se kde podobně smýšlejícího děje.

Anketa

Máte dotaz, námět, podnět atp?

Pokud chcete odpověď, uveďte správný e-mail.

Upozornění: Pokud nedostanete odpověď zkontrolujte si, zda se nedostala mezi SPAM - platí obzváště pokud máte email na gmail.com!

Aktuální odkaz:

https://www.nove-stvoreni.cz/lide-a-akce
HTML odkaz:
Nové stvoření: NOVÉ STVOŘENÍ > Lidé a akce
Odkaz na zdroj:
Převzato z webu Nové-Stvoření.cz: NOVÉ STVOŘENÍ > Lidé a akce
Html kód odkazu na zdroj:
<a target="_blank" href="https://www.nove-stvoreni.cz/lide-a-akce">Převzato z webu Nové-Stvoření.cz: NOVÉ STVOŘENÍ > Lidé a akce</a>