Nová Smlouva * Nové Stvoření * MATERIÁLY pro Nový Život

Film - Chatrč (2017) - české titulky

aktualizováno 26.6.2017

Chatrč - The Shack - 2017

Film Chatrč (The Shack) byl natočen podle stejnojmenné knihy, kterou napsali William Paul Young, Wayne Jacobsen a Brad Cummings. Ve filmu hrají: Sam Worthington, Radha Mitchell, Octavia Spencer, Tim McGraw a další. Soundtrack z filmu Chatrč na Youtube.

Jako dítě Mackenzie "Mack" Phillips (Sam Worthington) vyrůstal v tvrdých podmínkách v rodině, kde otec byl alkoholik a bil ho i svoji manželku. Jako dospělý žije celkem spokojený život a se svojí ženou Nan mají tři děti: Kate, Joshe a Missy. Jeho život ale náhle zasáhne zničující událost, která nejen v něm zanechá spoustu bolesti a otázek. Aby toho nebylo málo, po nějakém čase obdrží zvláštní vzkaz, který ho zve na místo, které v něm vyvolává ty nejhorší vzpomínky. Mack se tam nakonec ze zoufalství vydá a následující události ho navždy poznamenají...

Můžete narazit na antipropagandu jak vůči knize, tak vůči filmu, doporučuji - nebuďte tupé ovce, nepapouškujte cizí názory, udělejte si názor sami s Duchem Svatým.

Hodnocení filmu Chatrč

Od filmu nečekejte dokonalé herecké výkony, impozatní kompozici a podobně, o tom film opravdu není. Film Chatrč je silným příběhem o tragédii, vině a odpuštění.

Film je sice slabší odvar knihy, nicméně podle mě není špatný :-) (Ono se to ani všechno do filmu dostat nedá.) Pro některé to může být kontroverzní, pro jiné to zase bude asi trošku záběr na mozkové závity, ale film má každopádně co nabídnout každému upřímnému člověku. S čím k filmu půjdete, to si i odnesete.

Myslím, že je více než dobrá upoutávka na knihu, která jde mnohem víc do hloubky, řeší více věcí, a kterou nelze než doporučit každému, kdo touží po skutečném vztahu s Bohem.

Za mě ****

Stáhnout české titulky k filmu Chatrč

Zde si můžete stáhnout české titulky k filmu Chatrč. (Nesrovnatelně kvalitnější než předchozí slovenské a české titulky)

Zjištěné nedokonalosti v titulcích (Obsahuje spoilery ;-)

Scéna s Moudrostí v jeskyni: Ve vyvrcholení "soudu" Moudrost Mackovi říká doslova: "soudil jsi své děti [jako] hodné lásky", přeloženo jako "usoudil jsi, že tvoje děti jsou hodné lásky" - pointa v tomto místě je, že my často vnímáme soud  pouze jako něco negativního, ale zde je ukázané, že soud může znamenat naprosto pozitivní a úžasnou věc!

Zhlédnout film na gloria.tv

Vaše hodnocení

19.06.2017 *****

Tak jako kniha i film se mi moc líbil. Slovy ani myšlenkami neumím vyjádřit sílu filmu i všeho, co mi to dalo. Jedním slovem DĚKUJI ❤


26.06.2017 *****

Film i kniha jsou krásný, doporučuji.


26.06.2017 *****

Je to opravdu úžasný příběh,který ukazuje hloubku vztahů s Bohem a jeho váhu, v čase kdy se dosti křesťanů "honí" za divy a zázraky, které určitě patří do Božího království, jenže i Ježíš nám říká, abychom se neradovali z toho když nás poslouchají demoni, ale máme se radovat ze je naše jméno zapsáno v nebi.Je to velmi silný příběh o odpuštění a Boží lásce, o tom že realitou je to, že žijeme v padlém a zničeném světě, kde Bůh je tak reálný....


Odeslat hodnocení filmu

Pokud jste film viděli, můžete se s ostatními podělit o jeho hodnocení a přínos ;-)

Podobné stránky

Aktuální odkaz:

https://www.nove-stvoreni.cz/online-film-chatrc-2017
HTML odkaz:
Nové stvoření: Křesťanské filmy > Film - Chatrč (2017)
Odkaz na zdroj:
Převzato z webu Nové-Stvoření.cz: Křesťanské filmy > Film - Chatrč (2017)
Html kód odkazu na zdroj:
<a target="_blank" href="https://www.nove-stvoreni.cz/online-film-chatrc-2017">Převzato z webu Nové-Stvoření.cz: Křesťanské filmy > Film - Chatrč (2017)</a>