Nová Smlouva * Nové Stvoření * MATERIÁLY pro Nový Život

Kdo je Aki Niemi

aktualizováno 12.7.2017

Aki Niemi má 54 let, pochází z Finska a nyní žije se svojí rodinou - manželkou Karin a dvěma dcerami v Dánsku.

Aki Niemi byl národní ředitel Evropské pobočky JGLM (John G. Lake Ministries) v Dánsku, a byl jedním z lidí, kteří v Evropě vyučují DHT semináře.

Aki Niemi se setkal s Bohem ve 14 letech, ale protože se díval na lidi a ne Boha, tak se zklamal v lidech, protože viděl, že jejich život neodpovídá životu křesťana, a od Boha odešel. Začal pít, kouřit, věnoval se různým sportům. Podruhé přišel k Bohu když mu bylo 36 let, ale situace se opakovala - opět se zklamal v lidech a od Boha odešel. V roce 2008, když byl jeho život i manželství v troskách, činil pokání, opravdu se znovu narodil, jeho život se okamžitě změnil, byl osvobozen ze všeho možného a ihned přestal po 28 letech pít a kouřit. V roce 2010 se dostal k poselství JGLM o uzdravení a to mu zase změnilo život :-)

Aktualizace: Aki Niemi později v r. 2016 rezignoval na svoji pozici a již v JGLM nepůsobí

Náším největším problémem je krize identity - to, že nevíme a nerozumíme tomu, kdo jsme. (Aki Niemi)

Materiály

Aktuální odkaz:

https://www.nove-stvoreni.cz/kdo-je-aki-niemi
HTML odkaz:
Nové stvoření: Lidé > Aki Niemi
Odkaz na zdroj:

Autor: nove-stvoreni.cz
Zdroj: https://www.nove-stvoreni.cz/kdo-je-aki-niemi
Text je pod licencí CC BY-NC-SA

Html kód odkazu na zdroj:
<p>Autor: <a href="https://www.nove-stvoreni.cz/">nove-stvoreni.cz</a><br />Zdroj: <a href="https://www.nove-stvoreni.cz/kdo-je-aki-niemi">https://www.nove-stvoreni.cz/kdo-je-aki-niemi</a><br /> Text je pod licencí <a href="https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/">CC BY-NC-SA</a></p>