Nová Smlouva * Nové Stvoření * MATERIÁLY pro Nový Život

Kdo je Daniel Kolenda

aktualizováno 25.6.2018

Daniel Kolenda je moderní misionář a evangelista, který kázal už více než 17 miliónům lidí skrze masové evangelizační kampaně v různých koutech země. Daniel je nástupce světově známého evangelisty Reinharda Bonkeho a je prezidentem služby Kristus pro všechny národy (CfAN - Christ for All Nations).

Daniel je nadaný kazatel páté generace služebníků. Jeho službu doprovází znamení – slepí vidí, chromí chodí, malomocní jsou očištováni, ale hlavně je evangelium kázáno chudým. Daniel roky sloužil po boku Reinharda Bonkeho, který je jeho duchovní otec a učitel, a spolu kázali různě po světě.

Daniel Kolenda, jeho žena Rebekah a jejich děti, Elijah, Gloria, London a Lydia Diane bydlí ve Spojených státech v oblasti Orlanda (na Floridě).

Daniel Kolenda - Awakening Europe, Praha 2017

Daniel Kolenda mluví na téma Realita Boží přítomnosti na Awakening Europe v Praze, sobota 1. 7. 2017.

Daniel Kolenda na Slovensku 2016, Banská Bystrica

Daniel Kolenda mluvil na křesťanské konferenci v Banské Bystrici v červenci (júli) 2016. Sobota 30. 7. 2016 ráno a večer. Playlist najdete na Youtube případně si videa můžete spustit níže.

? LQ SQ

Daniel Kolenda - Konferencia Ohňa 2013, Košice, Slovensko

Daniel Kolenda mluvil v rámci Konferencie ohňa služby Kristus pro všechny národy v Košicích, 19.10. 2013. Playlist najdete na Youtube případně si videa můžete spustit níže.

Odkazy

Oficiální stránky Daniela Kolendy.

Služba Kristus pro všechny národy  (CfAN - Christ for All Nations) v češtině a v angličtině.

Aktuální odkaz:

https://www.nove-stvoreni.cz/kdo-je-daniel-kolenda
HTML odkaz:
Nové stvoření: Lidé > Daniel Kolenda
Odkaz na zdroj:

Autor: nove-stvoreni.cz
Zdroj: https://www.nove-stvoreni.cz/kdo-je-daniel-kolenda
Text je pod licencí CC BY-NC-SA

Html kód odkazu na zdroj:
<p>Autor: <a href="https://www.nove-stvoreni.cz/">nove-stvoreni.cz</a><br />Zdroj: <a href="https://www.nove-stvoreni.cz/kdo-je-daniel-kolenda">https://www.nove-stvoreni.cz/kdo-je-daniel-kolenda</a><br /> Text je pod licencí <a href="https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/">CC BY-NC-SA</a></p>