Nová Smlouva * Nové Stvoření * MATERIÁLY pro Nový Život

Kdo je Jonathan Welton

aktualizováno 21.1.2017

Jonathan Welton se narodil v roce 1983. S manželkou a dvěma dcerami žije ve městě Rochester v státu New York, v USA.

Dr. Jonathan Welton se narodil a žije s rodinou ve Spojených státech. Titul Dr. (The Doctor of Ministry) získal na "biblické" vysoké škole Vision International University. Předmětem jeho doktorské práce byly smlouvy v Bibli.

Je původcem teologického systému "Teologie lepší smlouvy" (Better Covenant Theology - BCT) a autorem řady knih, z nichž "Raptureles" a "The School of Seers" jsou bestsellery.

Jonathan cestuje po celém světě a jeho vášní je trénink nastupující generace pěti-násobné služby, aby šířili Boží Království.

Římanům 8:1 říká: "Nyní tedy není žádného odsouzení pro ty, kteří jsou v Kristu Ježíši." Řekl bych, že pokud pro nás není žádné odsouzení, neměli bychom mít ani odsouzení pro druhé. My nejsme nositelé odsouzení - my vidíme svět Ježíšovýma očima a On je ten, který řekl, že svět nepřišel odsoudit.

Materiály

Série "Poslední časy" - k poslechu, čtení, ke stažení - audio / "kniha".
Aktuální odkaz:

https://www.nove-stvoreni.cz/kdo-je-jonathan-welton
HTML odkaz:
Nové stvoření: Lidé > Jonathan Welton
Odkaz na zdroj:

Autor: nove-stvoreni.cz
Zdroj: https://www.nove-stvoreni.cz/kdo-je-jonathan-welton
Text je pod licencí CC BY-NC-SA

Html kód odkazu na zdroj:
<p>Autor: <a href="https://www.nove-stvoreni.cz/">nove-stvoreni.cz</a><br />Zdroj: <a href="https://www.nove-stvoreni.cz/kdo-je-jonathan-welton">https://www.nove-stvoreni.cz/kdo-je-jonathan-welton</a><br /> Text je pod licencí <a href="https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/">CC BY-NC-SA</a></p>