Nová Smlouva * Nové Stvoření * MATERIÁLY pro Nový Život

Kdo je Stefan Driess

aktualizováno 19.5.2017

Stefan Driess dnes žije v Anglii. Má manželku Andreu a dvě děti - dceru (Grace) a syna (John David).

Stefan Driess má zjevení Otce a Jeho Lásky, které sdílí s lidmi. Pravda a uvědomění si, jaký Bůh skutečně je, lidem pomáhá, aby měli s Otcem skutečný důvěrný vztah.

Stefan vyrůstal s nevlastním otcem, který ho nikdy nemiloval, a dával mu to najevo. Že jeho táta není jeho skutečný otec se dozvěděl až ve 12 letech a byl to pro něj šok. V dospělosti byl plný frustrace a nenávisti ke všem. Byl jedním z vedoucích chuligánského gangu Červení ďáblové a všechnu agresivitu a frustraci ventiloval násilím. Ještě než ho Ježíš zachránil, tak byl i spiritistickým médiem.

"V roce 1989 jsem se chtěl zabít, prožil jsem, že Bůh je reálný, a od té doby jsme přátelé. Patřím do Jeho rodiny a spolu činíme svět lepším místem."

"Někdo o mě říká, že jsem prorok, někdo že jsem apoštol, někdo že jsem evangelista nebo pastor. Já se o to moc nestarám, já prostě žiju s Bohem." (Stefan Driess)

Stefan Driess v ČR: 17. - 19. 2. 2017 (Proběhlo)

Třídenní seminář se Stefanem Driessem na téma „Boží otcovské srdce“, proběhl 17. - 19. 2. 2017, Ústí nad Labem. Záznamy jsou zde.

Materiály

Odkazy

Stefan Driess na Faceboku.

Aktuální odkaz:

https://www.nove-stvoreni.cz/kdo-je-stefan-driess
HTML odkaz:
Nové stvoření: Lidé > Stefan Driess
Odkaz na zdroj:

Autor: nove-stvoreni.cz
Zdroj: https://www.nove-stvoreni.cz/kdo-je-stefan-driess
Text je pod licencí CC BY-NC-SA

Html kód odkazu na zdroj:
<p>Autor: <a href="https://www.nove-stvoreni.cz/">nove-stvoreni.cz</a><br />Zdroj: <a href="https://www.nove-stvoreni.cz/kdo-je-stefan-driess">https://www.nove-stvoreni.cz/kdo-je-stefan-driess</a><br /> Text je pod licencí <a href="https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/">CC BY-NC-SA</a></p>