Nová Smlouva * Nové Stvoření * MATERIÁLY pro Nový Život

Kdo je Tatiana Alekseieva

aktualizováno 11.10.2017

Tatiana Alekseieva se narodila v roce 1957. Má tři děti, dvě dcery, syna a 5 vnoučat. Žije na Ukrajině v Kyjevě.

Tatiana Alekseieva (Taťjana Aleksejeva / Alekseeva) je misionářka z Ukrajiny, původem ze Sevastopolu. Když před více jak 23 lety přišla k Bohu a byla pokřtěná Duchem Svatým, tak měla obrovskou touhu, aby dary Ducha Svatého v církvi fungovaly a proto se v nich již od začátku cvičila. Sloužila na různých postech, jako vedoucí domácí skupiny, regionální pastor, atp., ale neustále měla touhu, aby bylo systematické vyučování o darech Ducha Svatého. Před několika lety vnímala, že má dát dohromady ucelenější vyučování a nyní ho prakticky vyučuje. Má sice teologické vzdělání, ale věci dokáže podat velmi srozumitelným a jednoduchým způsobem.

Nyní žije v Kyjevě a dělá prorocké školy a semináře na různých místech po světě. Prakticky vyučuje o duchovních "darech" (proroctví, výklad jazyků, slovo poznání, výklad snů...) a již několikrát byla jak v ČR tak na Slovensku.

Lidé, kteří Taianku "zažijí" často svědčí o tom, že i když se s těmito věcmi třeba již někde setkali, tak toto je "jiná" úroveň - aneb toto ještě nezažili ;-)

Bůh mi dal na srdce, abych lidem říkala, že to je všechno velmi jednoduché. A opravdu to tak je. Lidé tomu z počátku nemohou uvěřit, ale potom za mnou chodí a říkají: "To je tak jednoduché!". (Tatiana Alekseieva)

Materiály

Tatiana Alekseieva nemá na srdci se nějak propagovat a zveřejňovat, ale hlavně její služba spočívá hlavně v praktické části a cvičeních, takže záznamy ze seminářů nejsou záměrně zveřejňovány pro širokou veřejnost. Pokud jste byli na semináři, tak víte, že si o záznamy můžete napsat.

Aktuální odkaz:

https://www.nove-stvoreni.cz/kdo-je-tatiana-alekseieva
HTML odkaz:
Nové stvoření: Lidé > Tatiana Alekseieva
Odkaz na zdroj:

Autor: nove-stvoreni.cz
Zdroj: https://www.nove-stvoreni.cz/kdo-je-tatiana-alekseieva
Text je pod licencí CC BY-NC-SA

Html kód odkazu na zdroj:
<p>Autor: <a href="https://www.nove-stvoreni.cz/">nove-stvoreni.cz</a><br />Zdroj: <a href="https://www.nove-stvoreni.cz/kdo-je-tatiana-alekseieva">https://www.nove-stvoreni.cz/kdo-je-tatiana-alekseieva</a><br /> Text je pod licencí <a href="https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/">CC BY-NC-SA</a></p>