Nová Smlouva * Nové Stvoření * MATERIÁLY pro Nový Život

Sozo.cz - Prakticky (nejen) o modlitbách v jazycích

aktualizováno 22.1.2018

Prakticky (nejen) o modlitbách v jazycích - Živě + záznamy

Křest Duchem Svatým (přijetí moci / zaslíbení od Otce) je životně důležitý pro každého křesťana. Modlitba v jazycích je úžasným a mocným projevem křtu Duchem Svatým, je to modlitba úplně jiné úrovně, než modlitba našimi vlastními slovy.

Michal Černohouz (sozo.cz) se v živém vysílání na Youtube a Facebooku modlí v jazycích, modlí se výklad a většinou ještě mluví na nějaké téma nejen ohledně modliteb v jazycích, sdílí svědectví, výklady modliteb v jazycích a podobně. Kdo chce se může "připojit" a modlit se také.

Michal: Protože v oblasti projevů Ducha Svatého nabíráme zkušenosti a vidíme, jak využívání modlitby v jazycích včetně jejího výkladu ovlivňuje a mění životy lidí a znovu probouzí a prohlubuje velmi osobní vztah s Bohem, rozhodli jsme se tomuto tématu trochu více věnovat. Spustili jsme tedy vysílání na facebooku a youtube a tyto přenosy, chceme využít k tomu, abychom hovořili o praktických věcech, které modlitby v jazycích přináší, povzbudili osobními zkušenostmi ze života s Bohem, odpovídali na otázky a co je hlavní, společně se v jazycích modlili a to vždy alespoň 30 minut. (Více najdete na SOZO.cz.)

Živé vysílání

Živé vysílání probíhá po večerech (obvykle v pracovní den v Po, St, Pá v 20:00 - pokud je naplánovaný živý přenos, ukáže vám to po spuštění plánovaný čas jeho začátku), můžete se připojit a modlit se v jazycích + slyšet zkušenosti, svědectví, odpovědi na otázky a podobně.

Zhlédnout na Youtube   Zhlédnout na Facebooku

Záznamy předchozích vysílání

Záznamy předchozích vysílání, některé byly upraveny, aby zůstal pouze komentář. Čas v závorce "od ..." znamená začátek daného tématu - pokud chcete přeskočit modlitby v jazycích.

Záznamy 1 - 60 najdete v archívu vysílání.

V záznamech byly odstraněny prodlevy, pokud narazíte na nějaké výpadky - že někde chybí kus mluvení, oznamte kde a kdy se to vyskytuje. (Mohlo by se vyskytnout v obzvláště tichých pasážích.)

Javascript + Flash Player Required

Video: Sozo.cz - Prakticky (nejen) o modlitbách v jazycích

Zhlédnout na Youtube

Chcete přehrát jiný, než první díl? Klepněte ve video přehrávači na text "SEZNAM VIDEÍ" a vyberte si.

Stáhnout mp3 soubory Sozo.cz - Prakticky (nejen) o modlitbách v jazycích

Podobné stránky

Aktuální odkaz:

https://www.nove-stvoreni.cz/online-prakticky-nejen-o-modlitbach-v-jazycich
HTML odkaz:
Nové stvoření: Sozo.cz > Prakticky o modlitbách v jazycích
Odkaz na zdroj:

Autor: nove-stvoreni.cz
Zdroj: https://www.nove-stvoreni.cz/online-prakticky-nejen-o-modlitbach-v-jazycich
Text je pod licencí CC BY-NC-SA

Html kód odkazu na zdroj:
<p>Autor: <a href="https://www.nove-stvoreni.cz/">nove-stvoreni.cz</a><br />Zdroj: <a href="https://www.nove-stvoreni.cz/online-prakticky-nejen-o-modlitbach-v-jazycich">https://www.nove-stvoreni.cz/online-prakticky-nejen-o-modlitbach-v-jazycich</a><br /> Text je pod licencí <a href="https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/">CC BY-NC-SA</a></p>