Nová Smlouva * Nové Stvoření * MATERIÁLY pro Nový Život

Kdo je Andrew Wommack

aktualizováno 13.3.2018

***** Andrew Wommack se narodil v roce 1949. Má manželku Jamie a dva syny (Joshua and Jonathan Peter). Žije ve Spojených státech (asi ve státě Colorado).

Andrew Wommack je biblický učitel, zakladatel Andrew Wommack Ministries, prezident biblické školy Charis Bible College, která má dnes pobočky nejen ve Spojených státech.

Andrew vyrůstal v křesťanské rodině. Když mu bylo 8 let, tak přijal Ježíše Krista jako svého Pána a spasitele, ale stal se z něj náboženský člověk. Snažil se Bohu zalíbit svými skutky, vlastní spravedlností a "dobrotou". V roce 1968, když mu bylo 18 let, prožil setkání s Bohem, které mu navždy změnilo život. Uvědomil si, že žil jako farizeus - zákoník, že spoléhal na své skutky a chtěl si u Boha něco zasloužit. Vyznal to všechno Bohu a očekával potrestání, ale namísto trestu ho zaplavila Boží láska. Porozuměl, že předtím se snažil zasloužit si Boží lásku, milost a přízeň svým náboženským jednáním, ale tak to nefunguje.

Andrew se rozhodl následovat Boží vedení a opustil školu. Potom byl odveden a poslali ho do Vietnamu. Byl asistent kaplana a mohl strávit spoustu času v Božím Slově, kde mu Bůh ukázal zásadní pravdy. V roce 1972 si vzal za ženu Jamie. Službu Andrew Wommack Ministries založili v roce 1978 a v roce 1994 založil biblickou školu Charis Bible College.

Od roku 1976 vystupoval v rádiu se svým pořadem "Pravda Evangelia", který vysílá až dodnes a od roku 2000 i na několika televizních stanicích. Na jejich webových stránkách je zdarma dostupná spousta materiálu a za svoji službu už také rozdali spoustu kazet, CD a knih. Skrze jeho službu byly uzdraveny tisíce lidí a Andrew také viděl několik lidí vstát z mrtvých.

ukázat více ...

Andrew Wommack cestuje po celém světě, slouží lidem a káže poselství o bezpodmínečné Boží lásce, milosti a víře - základy, které mnoho lidí nikdy nedostalo.

Mnoho věřících o ďábla nebo démony už roky nezakoplo. Ďábel nemá potřebu se namáhat, protože si svůj život ničíte vy sami a jde vám to dobře. Převzali jste po ďáblovi myšlení a jednání a teď podle toho žijete, i když s dobrými úmysly. Snažíte se žít pro Boha, ale je to vaše snaha, namísto abyste nechali Boha žít skrze vás. (Andrew Wommack)

Materiály

Proč si poslechnout Andrew Wommacka?

  • Protože mluví základní věci, které se k vám zřejmě nikdy nedostaly
  • Protože ze sebe potřebujete dostat každou špetku náboženství a Andrew Wommack zabíjí spoustu náboženství a tradic, které lidem brání :-)
  • Protože jste toho možná o Bohu a vztahu s Ním slyšeli hodně, ale tohle ještě ne ;-)
  • Pokud chcete uvidět, co žije a o čem mluví Dan Mohler
Aktuální odkaz:

https://www.nove-stvoreni.cz/kdo-je-andrew-wommack
HTML odkaz:
Nové stvoření: Lidé > Andrew Wommack
Odkaz na zdroj:

Autor: nove-stvoreni.cz
Zdroj: https://www.nove-stvoreni.cz/kdo-je-andrew-wommack
Text je pod licencí CC BY-NC-SA

Html kód odkazu na zdroj:
<p>Autor: <a href="https://www.nove-stvoreni.cz/">nove-stvoreni.cz</a><br />Zdroj: <a href="https://www.nove-stvoreni.cz/kdo-je-andrew-wommack">https://www.nove-stvoreni.cz/kdo-je-andrew-wommack</a><br /> Text je pod licencí <a href="https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/">CC BY-NC-SA</a></p>