NS: MATERIÁLY Pro Nový Život

Kdo je Todd White

Todd White se narodil v roce 1968 (+/-1rok). Má manželku Jackie a spoustu dětí (min. 3 vlastní + 1 adoptované). Žije ve Spojených státech ve státě Texas.

Todd White byl ateista 22 let závislý na drogách, když v roce 2004 prožil radikální osvobození. Vykoupení a spravedlnost jsou základem a klíčem k vytvoření nové reality, ve které máme žít. Bůh jednoduše odkryl Todd(ovým) očím Jeho pravdu a to, že Duch Svatý chce proudit skrze každého věřícího všude kde jsme - v práci, ve škole, v obchodě, v nákupním centru, na benzince, úplně všude. Jeho potěšením je přivádět lidi k této jednoduchosti - do 24h/7dní v týdnu života v Království. To je pro každého věřícího, nikdo nemá výmluvu.

Na jeho srdci je přivést lidi k jednoduchosti a poznání, kdo skutečně jsou a ničení lží, které jim brání být těmi, kým je Bůh stvořil být.

(Pozn. Dan Mohler je něco jako "duchovní otec" Todda White)

Věřím že skutečnost, že žijete svůj život, má to dostatečný vliv, aby byli spaseni všichni lidé ve vaší práci. Věřím, že můžete žít život takovým způsobem, že lidé kolem vás, kteří neznají Boha, Ho poznají, když uvidí váš život a jak Ho znáte. Věřím, že by jste měli žít svůj život způsobem, aby lidé, kteří neznají Boha, Ho poznaji protože poznají vás. - Tohle je mocné, tohle se nazývá křesťanství, to je váš život, který je živou epištolou, kterou lidé čtou a znají. Písmo je pravdivé a Ježíš byl Slovo učiněné tělem. Bůh chce, aby se naše tělo stalo tím Slovem, které říkáme, že známe. Ježíš neřekl "Běžte do celého světa a čiňte vyznávající křesťany". Řekl "Jste moji učedníci a lidé to poznají podle vaší lásky".
― Todd White

Přestože ho spousta lidí popularizuje a dělají z něj nějakou hvězdu, tak Todd White jasně mluví, žije a vyvyšuje pouze Ježíše. Jeho život není plný zázraků, protože by byl sám o sobě nějaký výjimečný, pouze uviděl realitu toho, co křesťanství opravdu je, realitu vykoupení a opravdového důvěrného vztahu s Bohem - což také předává dál.

Materiály