NS: MATERIÁLY Pro Nový Život

Vyvolení (seriál) - The Chosen

Vyvolení (seriál) - The Chosen (2017 - )

Charizmatický rybář, který se topí v dluzích. Problémová žena zápasící se skutečnými démony. Nadaný publikán vyloučený ze své rodiny a svého lidu. Náboženský vůdce zápasící se svou vírou. Podívejte se na Ježíše očima těch, kteří se s ním setkali.

Seriál "Vyvolení" se zakládá na pravdivých příbězích z evangelií o Ježíši Kristu. Některá místa jsou  zkombinována a sled některých událostí zhuštěný. Byly přidány osobní historie, některé postavy a dialogy. Avšak veškerý biblický a historický kontext a jakékoliv umělecké představy jsou koncipovány tak, aby podpořily pravdivost a záměr Písma. Divákům se doporučuje, aby četli evangelia.

Všechny dostupné díly lze také zdarma sledovat v několika jazycích (angličtina, španělština,ruština,...) případně s titulky v mnoha různých jazycích (včetně češtiny a slovenštiny) v mobilní aplikaci.
Nyní na Google Play Na App Store

Hodnocení: 

Díly seriálu

Seriál počítá se sedmi sériemi (řadami). První dvě řady jsou natočené a dostupné, na třetí řadu se sbírají peníze. České nebo slovenské titulky jsou prozatím dostupné pouze do 2. série, 5. dílu.

U videí zde jsou automaticky nastaveny české titulky, jiné si můžete vybrat klepnutím na ikonu [CC] v přehrávači videa.

Vaše hodnocení

26.07.2021


Odeslat hodnocení filmu

Pokud jste film viděli, můžete se s ostatními podělit o jeho hodnocení (+ počet hvězdiček *) a přínos ;-)

Podobné stránky