NS: MATERIÁLY Pro Nový Život

Vyvolení (seriál) - The Chosen

Vyvolení (seriál) - The Chosen (2017 - )

Charizmatický rybář, který se topí v dluzích. Problémová žena zápasící se skutečnými démony. Nadaný publikán vyloučený ze své rodiny a svého lidu. Náboženský vůdce zápasící se svou vírou. Podívejte se na Ježíše očima těch, kteří se s ním setkali.

Seriál "Vyvolení" se zakládá na pravdivých příbězích z evangelií o Ježíši Kristu. Některá místa jsou  zkombinována a sled některých událostí zhuštěný. Byly přidány osobní historie, některé postavy a dialogy. Avšak veškerý biblický a historický kontext a jakékoliv umělecké představy jsou koncipovány tak, aby podpořily pravdivost a záměr Písma. Divákům se doporučuje, aby četli evangelia.

Tvůrcem seriálu je americký filmový a televizní režisér, spisovatel a filmový producent Dallas Jenkins. Ukázka (trailer v angličtině) na YouTube. Hodnocení na CSFD.cz. Officiální web The Chosen.

Všechny dostupné díly lze také zdarma sledovat v několika jazycích (angličtina, španělština, ruština,...) případně s titulky v mnoha různých jazycích (včetně češtiny a slovenštiny) v mobilní aplikaci.
Nyní na Google Play Na App Store

Hodnocení: 

Díly seriálu

Seriál počítá se sedmi sériemi (řadami). První dvě řady jsou natočené a dostupné, na třetí řadu se sbírají peníze. České nebo slovenské titulky jsou už dostupné pro první dvě sezóny.

U videí zde jsou automaticky nastaveny české titulky, jiné si můžete vybrat klepnutím na ikonu [CC] v přehrávači videa.

Vaše hodnocení

26.07.2021


27.09.2021

Je to úžasný seriál, veľa mne aj manželovi dal. Tešíme sa na ďalšie série.


07.10.2021

Na štěstí mě neodradilo netradiční pojetí. Úžasný, jedinečný seriál, ve kterém můžete Ježíše vnímat srdcem, o což tvůrcům i všem, kdo se na seriálu podílí, určitě jde! Nádherný počin, který vás přiblíží k Bohu a víc pochopíte Jeho nekonečnou lásku! Boží přítomnost mě provázela neustále, každým dílem. Ať jsme blíž jeho srdci!


23.11.2021

Jsem nadšená zpracováním.


03.12.2021

Odporúčam každému či na prehlbenie viery, zmyslenie sa alebo úplným začiatočníkom. Keby bol dabing (pre tých čo ich odrádzajú titulky) tak je to pecka, snáď sa dočkáme...


03.12.2021

Uuuužasný seriál ... Treba vidieť, neskutočné spracovanie.. Vyborna komunikacia cez YouTube a chat s reziserom a hercami.. Vela svedectiev naživo z ich vlastnych zivotov... Boh ich žehnaj.


13.12.2021

Úžasné, prezivani deje, jako by to vtáhlo do děje. Dýchám tu dobu.. Úžasně spracované, ďakujem.


30.12.2021

Výborný seriál, teším sa na pokračovanie.


06.01.2022

Geniálně zobrazený Matouš. Dnes jsem viděla už 7. díl a těším se na další. Krásný rozhovor Ježíše s Nikodémem. Moc děkuji za tento seriál :)


10.01.2022

Naozaj podarená práca! Atmosféra, kostýmy, dialógy. Najmä Ježiša s Nikodémom a so Samaritánkov.  Ježiš sa ale na príhovor ľuďom nepripravoval, neskúšal si kázne. Neokrádajme Ježiša o jeho Božskosť zdôrazňovaním jeho ľudskosti. Kedže bol božský bol inšpirovaný - in spirito, po modlitbách v samote.  Teším sa na pokračovania!


16.01.2022

Som ohromená. Seriál si podmanil celú moju rodinu. Je úžasne spracovaný, neviem sa dočkať ďalších sérií.


Odeslat hodnocení filmu

Pokud jste film viděli, můžete se s ostatními podělit o jeho hodnocení (+ počet hvězdiček *) a přínos ;-)

Podobné stránky