Nová Smlouva * Nové Stvoření * MATERIÁLY pro Nový Život

Andrew Wommack - Skutečná Boží přirozenost

aktualizováno 18.1.2017

Andrew Wommack - Skutečná Boží přirozenost

Překlad: Nové stvoření

"Skutečná Boží přirozenost" je překlad série pěti přednášek, které měl Andrew Wommack v roce 2013 v Atlantě + sérii je předřazena úvodní přednáška z Phoenixu 2015. Originál v angličtině je v anglické sekci NS.

Proč se zdá, že Bůh ve Starém zákoně je jiný, než Bůh v Novém zákoně? Je Bůh milující, nebo je nahněvaný, zlý a přísný? Proč náboženství o Bohu hlásá něco jiného, než o skutečné Boží přirozenosti říká Bible? Jak je to vlastně se Zákonem a s milostí? Andrew Wommack se v této sérii vyučování zabývá mnoha nepochopeními ohledně toho, jaky Bůh opravdu je. Bere z Písma místa, kterým se spousta lidí vyhýbá a jasně z Písma odhaluje, že spousta věcí je jinak, než je náboženství prezentuje. POZOR: Může to ve vašem životě způsobit naprostou revoluci ;-)

Texty jsou ke stažení zde, případně je můžete číst online. Jednotlivé mp3 soubory je možné stáhnout zde, komplet je zde.

Poznámka: překlad je dokončen! ;-)


Javascript + Flash Player Required

Stáhnout mp3 soubory Andrew Wommack - Skutečná Boží přirozenost

Andrew Wommack přijal Ježíše jako svého Pána a spasitele v 8 letech, ale až v 18 letech prohlédl a uvědomil si, že se snažil zasloužit si Boží lásku a přízeň svými skutky a svojí spravedlností a svatostí. Činil pokání a Bůh mu dal poznat svoji bezpodmínečnou lásku, která mu úplně změnila život. Už desítky let sdílí osvobozující pravdy z Božího Slova s lidmi po celém světě...

Podobné stránky

Aktuální odkaz:

https://www.nove-stvoreni.cz/online-andrew-wommack-skutecna-bozi-prirozenost
HTML odkaz:
Nové stvoření: Andrew Wommack > Skutečná Boží přirozenost
Odkaz na zdroj:

Autor: nove-stvoreni.cz
Zdroj: https://www.nove-stvoreni.cz/online-andrew-wommack-skutecna-bozi-prirozenost
Text je pod licencí CC BY-NC-SA

Html kód odkazu na zdroj:
<p>Autor: <a href="https://www.nove-stvoreni.cz/">nove-stvoreni.cz</a><br />Zdroj: <a href="https://www.nove-stvoreni.cz/online-andrew-wommack-skutecna-bozi-prirozenost">https://www.nove-stvoreni.cz/online-andrew-wommack-skutecna-bozi-prirozenost</a><br /> Text je pod licencí <a href="https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/">CC BY-NC-SA</a></p>