NOVÉ STVOŘENÍ * Život, pro který jste byli stvořeni

Archiv novinek na webu

aktualizováno 18.1.2018

Leden / január 201803.01.2018

Akce

Poznámka: Akce od nyní najdete v sekci Lidé a Akce, kde je lidé také mohou vytvářet / zadávat. Akce můžete odebírat přes RSS.

Akce: Setkání v Olomouci 20 .01. 2018

Akce: AKTUALIZACE: Tatiana Alekseieva zde měla být od 1. února, ale její příjezd je prozatím odložen. :-)

Akce: Seminář Nový člověk s lidmi s JGLM UK v dubnu v Třinci, info v sekci Lidé a akce.

Akce: V Ostravě by letos v květnu měl opět být Curry Blake, podrobnosti na Facebooku.

Média

Online: Sozo.cz vysílání je už moře, takže záznamy byly rozděleny a přemístěny, nyní mají vlastní kategorii "Sozo.cz" přímo v sekci Audio / Video - Online. Najdete tam jak online vysílání, tak záznamy. Případné nápady na zpřehlednění uvítám.

Sekce Lidé a Akce

Doladěním pár věcí a přidání funkcionality změna a obnovení hesla, je sekce Lidé a Akce oficiálně spuštěna. Veškeré akce od nyní najdete tam.

Přidána možnost přidat komentáře k akcím, vychytány věci, lepší odezva při problémech při zadávání akcí a registraci.

Co bude dál?

Díky za hlasování v anketě Koho z Nového Stvoření "nejvíc posloucháte" / kdo vás nejvíc zajímá?

V poslední době jsem se zabýval spoustou různých věcí a poslouchal spoustu lidí, abych zjistil, že asi nemá moc smysl poslouchat lidi, kteří neznají Boha. Názorů a teologie jsou mraka a mraka a nejzáludnější na tom je, že spousta z toho lidem "dává" smysl, protože to je cesta, která se člověku zdá být správná - že to ale nevede k životu, člověk zjistí až pozdě...

Smyslem Nového Stvoření nikdy nebylo přinést nepřeberné množství různých názorů, učení, senzací, ani vůdců, které by lidé mohli následovat, ale přinést věci, které opravdu změní život a přivedou je k tomu, pro co byli stvořeni. Upřímně - většina lidí na Novém Stvoření je tam jen pro to, aby posloužili narušením a zrušením náboženských pevností a pomohli lidem zastavit se, rozhlédnout se, nadechnout se, začít přemýšlet a vstoupit do svobody, nikoliv, aby je lidé následovali a "žrali i s chlupama" a nechali se zapřáhnout pod jiné jho a ustanovit si jiné náboženské pevnosti.

Mám na srdci přeložit ještě pár kázání od Dana Mohlera a potom se pustit do jeho první "Školy života v Království" (KLS 2010), kde Dan postupně od samých základů odhaluje, co je skutečné křesťanství, k čemu jsme stvořeni, co je osobní vztah s Bohem, jak zapřít sebe, jak a čím se změní náš život, jak následovat Ježíše, co je láska a jak se jí stát, motivy, perspektivy a spousty věcí kolem, doplněné praktickými příklady a svědectvími... Žádná teologie, ale hustý Život ;))) - K současným střípkům od Dana Mohlera to dodá kompletní obraz a světlo do moře věcí...

Jedná se o přes 80h audio záznamů = překlad do textu je práce na víc jak půl roku, tak pokud by se našel někdo, kdo má čas, čeština mu nedělá problémy a byl by ochoten přepisovat česky mluvený překlad do textu, ozvěte se.

Listopad / november 201727.11.2017

Audio: Artur Heider - Jak rozumět Bibli - probíhající série velmi zajímavých a podnětných kázání

Anketa: Hlasujte - Koho z Nového Stvoření "nejvíc posloucháte" / kdo vás nejvíc zajímá? - pokud jste ještě nehlasovali, hlasujte ;-)

Dvě upozornění

Na Facebooku si někdo založil český profil (Pavel) "Dan Mohler" a bez uvedení autora, licence a zdroje tam vkládá texty a materiály z Nového Stvoření. Tento člověk ani jeho aktivita nemá s Novým Stvořením nic společného!

Co se týká NS, tak co vím, se to ještě nestalo, ale pokud by se někdo někdy vydával za Nové Stvoření a dělal nějaké sbírky nebo chtěl po lidech peníze na Nové Stvoření, tak s Novým Stvořením nemá nic společného! Obdobně - pokud by vám někdo chtěl prodávat materiály z Nového Stvoření, jedná se o podvod, nahlaste to! Materiály jsou neprodejné a nikdy nebudu dělat sbírky nebo po lidech chtít, aby na NS nějaké peníze dávali.

Nové Stvoření na Facebooku nenajdete, na FB nevěřím ani na něj nemám čas ;-)

Sekce Lidé a Akce

Po letech, co jsem to měl na srdci, se konečně povedlo dotáhnout realizaci sekce Lidé a Akce do funkčního stavu (lide.nove-stvoreni.cz). Vývoj ještě bude pokračoval, nicméně by systém v základu měl být už plně funkční ;-)

V anketě o vytvoření sekce Lidé a Akce hlasovalo přes 200 lidí pro, což celkem překonalo moje očekávání, a případná mapa by podle něj mohla (hodně přibližně) vypadat asi takto. Tož časem uvidíme ;-)

Říjen / október 201714.10.2017

Video: Dan Mohler - Jak růst ve víře - české titulky, + ke stažení

Ke čtení: Dan Mohler - Jak růst ve víře

Opraveno: Chyba, která měsíce nezobrazovala většinu "Čtených překladů 1" od Dana Mohlera - děkuji, že jste ji nenahlásili :(

Aktualizováno/opraveno: Audio + Video + CD: Michal: Prakticky o modlitbách v jazycích - Živě + záznamy - mp3 CD a audio se záznamy 1. - 34. díl (do 25.8. 2017) ke stažení (Méně agresivní odstranění "mezer", výpadky snad už nebudou, kdyžtak je nahlaste.)

Aktualizováno: Audio: Dan Mohler - Čtené překlady 2 (doplněno)

Aktualizováno: Mapa podobně smýšlejících lidí: tento měsíc na tom zkusím zapracovat a v listopadu by to mohlo začít fungovat. Podněty a návrhy jsem nečekaně nedostal žádné...

Září / september 201728.08.2017

Akce: Tatiana Alekseieva v ČR a SR - září / september 2017 (Plzeň, Ústí nad Labem, Letovice, Třinec, Košice, Liptovský Hrádok, Cerová...)

Audio + Video + CD: Michal: Prakticky o modlitbách v jazycích - Živě + záznamy - nyní mp3 CD a audio se záznamy 1. - 34. díl (do 25.8. 2017) ke stažení

Audio + Texty: Poslední časy (stále aktuální téma) - mělo by se něco dít 23. září 2017... ?

Aktualizováno: Ke stažení: CD ve formátu ISO (aktualizace stávajících + přidané 'Heretické CD' + kombinace + "čtyř obaly" k tisku pro vybrané CD)

Červen 201717.06.2017

Ke čtení: Dan Mohler - Vysvobození / Jak žít vírou

Audio / Video: Curry Blake v Ostravě - Mini DHT - přidány audio záznamy z pondělí

Nová sekce: Audio / Video: Křesťanské filmy (filmy, které stojí za to vidět), filmy ze sekce "doporučené filmy" + pár navíc

Doporučené: Film Chatrč - The Shack (2017) + české titulky ke stažení

Přidána možnost odeslat hodnocení k filmům

Příprava na přechod k HTTPS - do budoucna bude web přístupný pouze přes zabezpečené připojení

Akce: Živé vysílání + záznamy z Awakening Europe, Prague 2017 - Reinhard Bonnke, Todd White, Daniel Kolenda, Ben Fitzgerald...

Květen 201702.05.2017

V dubnu Nové Stvoření v tichosti oslavilo 5 let existence :-) Díky všem, kdo se na něm podíleli. Kdo jste se ptali po setkání - něco možná bude, ale až později (příliš mnoho akcí ;-).

V dubnu v Ostravě Curry Blake vyučoval mini DHT, video záznamy jsou nakonec zdarma, najdete je zde.

Audio: Andrew Wommack: Moc slov naplněných vírou

Audio: Curry Blake: Čtené překlady z NS (na přání, trošku hardcore :-)

Audio/Video: Torben Sondergaard: Škola priekopníkov (24 lekcí, slovenský dubbing) + ke stažení

Anglicky:

Media: Audio/Video: Curry Blake - The Next Move of God - Kiev 2017 - Anglicky / Rusky

Media: Audio/Video: Dan Mohler - The Faith, Truth and Deliverance - P&L April 2017 - Anglicky

Media: Audio/Video: Dan Mohler - How to Live by Faith -  Anglicky

Březen 201725.03.2017

Únor 201726.02.2017

Akce: Tatiana Alekseieva opět v SR (23.2. - 8.3.)  a ČR (9. - 24.3.) na různých místech, v Ústí nad Labem 17. - 19. 3. 2017

Audio/Video: záznam semináře: Stefan Driess - Boží otcovské srdce (nyní kompletní + ke stažení)

Video: Todd White - Osobní svědectví + svědectví z celnice

Anketa: Vyjádřete se k vytvoření sekce "LIDÉ A AKCE" - sekce vznikne, otázka kdy bude čas ji vytvořit ;-)

Leden 201718.01.2017

Nové:

Audio / Texty: Jonathan Welton - Poslední časy

Anketa: Vyjádřete se k vytvoření sekce "LIDÉ A AKCE"

Stránky jsou nyní také dostupné přes zabezpečené připojení HTTPS.

Video: Dan Mohler - Křest Duchem Svatým

Aktualizováno:

AKCE: Stefan Driess v Ústí nad Labem, 17. - 19. Února (februára) 2017, kvůli zajištění vhodných prostor je potřeba registrace, podrobnosti na webu sozo.cz

Film: Poslední reformace: Začátek (2016) nyní ke zhlédnutí s vloženými titulky přímo na stránkách.

Online + Ke stažení: Andrew Wommack - Evangelium - Záznamy z návštěvy v ČR - upravený zvuk ve videích a v audiu + videa a audio ke stažení.

Ke stažení: Knihy: Andrew Wommack - Jak se lépe modlit - NS (1. - 3. díl)

Web byl přepracován

zřejmě ještě není všechno dokonalé, takže pokud narazíte na něco divného / nefunkčního, dejte vědět. Myslím, že idea byla zachována. "Velký skok pro Nové Stvoření, ještě větší pro lidstvo." ;-)

Všechny přeložené věci a materiály nyní najdete v sekci MATERIÁLY. (Modrá záložka úplně nahoře ve stránce). S oricentací vám může pomoci nápověda.

Aktuální odkaz:

https://www.nove-stvoreni.cz/novinky
HTML odkaz:
Nové stvoření: Informace > Archiv novinek
Odkaz na zdroj:

Autor: nove-stvoreni.cz
Zdroj: https://www.nove-stvoreni.cz/novinky
Text je pod licencí CC BY-NC-SA

Html kód odkazu na zdroj:
<p>Autor: <a href="https://www.nove-stvoreni.cz/">nove-stvoreni.cz</a><br />Zdroj: <a href="https://www.nove-stvoreni.cz/novinky">https://www.nove-stvoreni.cz/novinky</a><br /> Text je pod licencí <a href="https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/">CC BY-NC-SA</a></p>