Nová Smlouva * Nové Stvoření * MATERIÁLY pro Nový Život

Andrew Wommack - Poznání Boha

aktualizováno 18.1.2017

Andrew Wommack - Poznání Boha

Překlad: Nové stvoření

"Poznání Boha" je série pěti přednášek, které měl Andrew Wommack v roce 2008. Andrew se o tomto vyjádřil, že to je to nejdůležitější, o čem kdy mluvil. Na základě těchto přednášek vznikla později TV série - doporučuji poslechnout si i audio z první části s českým dabingem na ulozto.cz, originál v angličtině je zde.

Spousta lidí mluví o Bohu spoustu věcí a přitom Boha vůbec neznají. Spusta lidí hledá Boží moc nebo věci od Boha, ale ne Jeho samotného. Co znamená opravdu znát Boha? Jak mohu Boha poznat a mít s Ním intimní, blízký a opravdový vztah, kdy s Ním chodím, mluvíme spolu a prožívám Jeho realitu?

Texty jsou ke stažení zde, případně je můžete číst online. Jednotlivé mp3 soubory je možné stáhnout zde, komplet je zde.


Javascript + Flash Player Required

Stáhnout mp3 soubory Andrew Wommack - Poznání Boha

Andrew Wommack přijal Ježíše jako svého Pána a spasitele v 8 letech, ale až v 18 letech prohlédl a uvědomil si, že se snažil zasloužit si Boží lásku a přízeň svými skutky a svojí spravedlností a svatostí. Činil pokání a Bůh mu dal poznat svoji bezpodmínečnou lásku, která mu úplně změnila život. Už desítky let sdílí osvobozující pravdy z Božího Slova s lidmi po celém světě...

Podobné stránky

Aktuální odkaz:

https://www.nove-stvoreni.cz/online-andrew-wommack-poznani-boha
HTML odkaz:
Nové stvoření: Andrew Wommack > Poznání Boha
Odkaz na zdroj:

Autor: nove-stvoreni.cz
Zdroj: https://www.nove-stvoreni.cz/online-andrew-wommack-poznani-boha
Text je pod licencí CC BY-NC-SA

Html kód odkazu na zdroj:
<p>Autor: <a href="https://www.nove-stvoreni.cz/">nove-stvoreni.cz</a><br />Zdroj: <a href="https://www.nove-stvoreni.cz/online-andrew-wommack-poznani-boha">https://www.nove-stvoreni.cz/online-andrew-wommack-poznani-boha</a><br /> Text je pod licencí <a href="https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/">CC BY-NC-SA</a></p>