Nová Smlouva * Nové Stvoření * MATERIÁLY pro Nový Život

Andrew Wommack - Už to máte

aktualizováno 29.12.2018

Andrew Wommack - Už to máte

Překlad: Nové stvoření

"Už to máte - NS" je překlad série šesti vyučování "Už to máte, tak se to přestaňte snažit získat", které měl Andrew Wommack v roce 2005. Originál v angličtině je v anglické sekci NS. Doporučuji prvně projít vyučování "Poznání Boha" a "Skutečná Boží přirozenost".

Mnoho křesťanů věří, že Bůh může udělat cokoliv, ale nerozumí, že jeho plán byl dokonán skze Ježíšovu smrt, pohřeb a vzkříšení. Když začnete objevovat, co Bůh už udělal, tak se naše chození s ním stane radostí a dobrodružstvím!
Andrew Wommack ve svém praktickém pohledu na dokonané dílo Ježíše zjevuje mocné pravdy, které mění život.

Texty jsou ke stažení zde, případně je můžete číst online. Jednotlivé mp3 soubory je možné stáhnout zde, komplet je zde.

Tipy: Knihu "Jak žít v rovnováze mezi milostí a vírou", zmiňovanou ve 2. díle, můžete najít ve formátu EPub na uložto.cz. Na PC ji můžete otevřít třeba v programu SumatraPDF. Zmiňované svědectví Niki Ochenski můžete najít na YouTube (anglicky)

Poznámka: překlad postupně probíhá ;-)


Javascript + Flash Player Required

Stáhnout mp3 soubory Andrew Wommack - Už to máte

Andrew Wommack přijal Ježíše jako svého Pána a spasitele v 8 letech, ale až v 18 letech prohlédl a uvědomil si, že se snažil zasloužit si Boží lásku a přízeň svými skutky a svojí spravedlností a svatostí. Činil pokání a Bůh mu dal poznat svoji bezpodmínečnou lásku, která mu úplně změnila život. Už desítky let sdílí osvobozující pravdy z Božího Slova s lidmi po celém světě...

Podobné stránky

Aktuální odkaz:

https://www.nove-stvoreni.cz/online-andrew-wommack-uz-to-mate
HTML odkaz:
Nové stvoření: Andrew Wommack > Už to máte
Odkaz na zdroj:

Autor: nove-stvoreni.cz
Zdroj: https://www.nove-stvoreni.cz/online-andrew-wommack-uz-to-mate
Text je pod licencí CC BY-NC-SA

Html kód odkazu na zdroj:
<p>Autor: <a href="https://www.nove-stvoreni.cz/">nove-stvoreni.cz</a><br />Zdroj: <a href="https://www.nove-stvoreni.cz/online-andrew-wommack-uz-to-mate">https://www.nove-stvoreni.cz/online-andrew-wommack-uz-to-mate</a><br /> Text je pod licencí <a href="https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/">CC BY-NC-SA</a></p>