Nová Smlouva * Nové Stvoření * MATERIÁLY pro Nový Život
Kupí se mi zde emaily, prosím o trpělivost, odepisování se budu věnovat jakmile dokončím práci na sekci Lidé a akce ;-)

Andrew Wommack - Jak se lépe modlit

aktualizováno 18.1.2017

Andrew Wommack - Jak se lépe modlit

Překlad: Nové stvoření

"Jak se lépe modlit - NS" je překlad série pěti přednášek, které měl Andrew Wommack v roce 2009 v Chicagu. Originál v angličtině je v anglické sekci NS. Doporučuji prvně projít vyučování "Poznání Boha" a "Skutečná Boží přirozenost".

Asi většina věřících bude souhlasit, že modlitba je důležitá a že bychom se měli modlit. Proč se ale často modlíme a nic se neděje? Proč spousta našich modliteb není "vyslyšená"? Co když existuje dobrý a špatný způsob jak se modlit? Co když se můžeme modlit "lépe"? ;-)

Texty jsou ke stažení zde, případně je můžete číst online. Jednotlivé mp3 soubory je možné stáhnout zde, komplet je zde.

Poznámka: překlad postupně probíhá ;-)


? LQ SQ
Javascript + Flash Player Required

Stáhnout mp3 soubory Andrew Wommack - Jak se lépe modlit

Andrew Wommack přijal Ježíše jako svého Pána a spasitele v 8 letech, ale až v 18 letech prohlédl a uvědomil si, že se snažil zasloužit si Boží lásku a přízeň svými skutky a svojí spravedlností a svatostí. Činil pokání a Bůh mu dal poznat svoji bezpodmínečnou lásku, která mu úplně změnila život. Už desítky let sdílí osvobozující pravdy z Božího Slova s lidmi po celém světě...

Podobné stránky

Aktuální odkaz:

https://www.nove-stvoreni.cz/online-andrew-wommack-jak-se-lepe-modlit
HTML odkaz:
Nové stvoření: Andrew Wommack > Jak se lépe modlit
Odkaz na zdroj:
Převzato z webu Nové-Stvoření.cz: Andrew Wommack > Jak se lépe modlit
Html kód odkazu na zdroj:
<a target="_blank" href="https://www.nove-stvoreni.cz/online-andrew-wommack-jak-se-lepe-modlit">Převzato z webu Nové-Stvoření.cz: Andrew Wommack > Jak se lépe modlit</a>