Nová Smlouva * Nové Stvoření * MATERIÁLY pro Nový Život

Film - Chatrč (2017) - české titulky

aktualizováno 18.5.2019

Chatrč - The Shack - 2017

Film Chatrč (The Shack) byl natočen podle stejnojmenné knihy, kterou napsali William Paul Young, Wayne Jacobsen a Brad Cummings. Ve filmu hrají: Sam Worthington, Radha Mitchell, Octavia Spencer, Tim McGraw a další. Soundtrack z filmu Chatrč na Youtube.

Jako dítě Mackenzie "Mack" Phillips (Sam Worthington) vyrůstal v tvrdých podmínkách v rodině, kde otec byl alkoholik a bil ho i svoji manželku. Jako dospělý žije celkem spokojený život a se svojí ženou Nan mají tři děti: Kate, Joshe a Missy. Jeho život ale náhle zasáhne zničující událost, která nejen v něm zanechá spoustu bolesti a otázek. Aby toho nebylo málo, po nějakém čase obdrží zvláštní vzkaz, který ho zve na místo, které v něm vyvolává ty nejhorší vzpomínky. Mack se tam nakonec ze zoufalství vydá a následující události ho navždy poznamenají...

Můžete narazit na antipropagandu jak vůči knize, tak vůči filmu, doporučuji - nebuďte tupé ovce, nepapouškujte cizí názory, udělejte si názor sami s Duchem Svatým.

Hodnocení filmu Chatrč

Není to o hereckých výkonech, impozatní kompozici a podobně. Film je silným příběhem o tragédii, vině a odpuštění.

Film Chatrč bude pro mnohé prvním krokem k zamyšlení a porozumění, že Bůh je jiný, než Ho prezentuje náboženství a než je ve všeobecném povědomí lidí. Že Bůh je Láska, hledá své ztracené děti a touží po vztahu s námi. Bůh je ještě lepší, než jak je vykreslený ve filmu, ale je to krok dobrým směrem. Dalším krokem je potom Skutečná Boží přirozenost, Poznání Boha a ultimátně věci od Dana Mohlera o poznání Boha a proměně života.

Film je sice slabší odvar knihy, nicméně podle mě není špatný :-) (Ono se to ani všechno do filmu dostat nedá.) Pro některé to může být kontroverzní, pro jiné to zase bude asi trošku záběr na mozkové závity, ale film má každopádně co nabídnout každému upřímnému člověku. S čím k filmu půjdete, to si i odnesete.

Myslím, že je více než dobrá upoutávka na knihu, která jde mnohem víc do hloubky, řeší více věcí, a kterou nelze než doporučit každému, kdo touží po skutečném vztahu s Bohem.

Za mě ****

Stáhnout české titulky k filmu Chatrč

Zde si můžete stáhnout české titulky k filmu Chatrč. (Nesrovnatelně kvalitnější než předchozí slovenské a české titulky a v klíčových momentech lepší než český dabing, který se nedávno objevil v prodeji.)

Zjištěné nedokonalosti v titulcích (Obsahuje spoilery ;-)

Scéna s Moudrostí v jeskyni: Ve vyvrcholení "soudu" Moudrost Mackovi říká doslova: "soudil jsi své děti [jako] hodné lásky", přeloženo jako "usoudil jsi, že tvoje děti jsou hodné lásky" - pointa v tomto místě je, že my často vnímáme soud  pouze jako něco negativního, ale zde je ukázané, že soud může znamenat naprosto pozitivní a úžasnou věc!

Zhlédnout film Chatrč na gloria.tv

Vaše hodnocení/recenze filmu Chatrč

19.06.2017 *****

Tak jako kniha i film se mi moc líbil. Slovy ani myšlenkami neumím vyjádřit sílu filmu i všeho, co mi to dalo. Jedním slovem DĚKUJI ❤


26.06.2017 *****

Film i kniha jsou krásný, doporučuji.


26.06.2017 *****

Je to opravdu úžasný příběh,který ukazuje hloubku vztahů s Bohem a jeho váhu, v čase kdy se dosti křesťanů "honí" za divy a zázraky, které určitě patří do Božího království, jenže i Ježíš nám říká, abychom se neradovali z toho když nás poslouchají demoni, ale máme se radovat ze je naše jméno zapsáno v nebi.Je to velmi silný příběh o odpuštění a Boží lásce, o tom že realitou je to, že žijeme v padlém a zničeném světě, kde Bůh je tak reálný....


27.06.2017 *****

Film se velmi povedl a nelze plně vyjádřit slovy, co vše může lidem jeho shlédnutí přinést. Na takový film je možné se dívat opakovaně.


02.07.2017 *****

Nádherný, nádherný a ještě stokrát nádherný film ukazující Boží lásku k člověku.


08.07.2017 *****

Je to pecka je tam obsiahnute vsetko.


10.07.2017 *****

Taky jsem při filmu naplnila Sarayinu křišťálovou lahvičku slzami.

Krásný umělecký a hluboký žážitek.


12.07.2017 *****

Bol som uzdraveny zo sudenia.


13.07.2017 *****

Co více dodat? Je to velká Láska, ke Všem a Všemu....... cítím ji po shlédnutí, tohoto krásného díla.


18.07.2017 *****

Žehnám tvůrcům tohoto filmu. Nádherně vystihuje obrovskou Boží lásku i touhu mít s námi vztah. Silný, vysvobozující zážitek.


18.07.2017 *****

Nádhera, nic jiného nelze napsat... Ostatní je na každém z NÁS.

18.07.2017 *****

Nedovedu vyjádřit slovy,jak jsem šťastná, že jsem mohla film konečně shlédnout... Mockrát děkuji a musím jen souhlasit, že kniha i film jsou velmi krásné!!!!


20.07.2017 *****

Kniha mi úplně vzala dech a film se také moc povedl, děkuji.


20.07.2017 *****

Bála jsem se patosu, ale bylo to uchopeno s takovým citem a pochopením v srdci, že z toho vyšlo jemné dílko ze kterého vystupuje Saraju :)))


23.07.2017 *****

Tento film vnímám jako veliké poselství nám, lidem... Děkuji, je nádherný a má mnoho co říci každému z nás...


24.07.2017 *****

Mnoho přátel mi tento film doporučovalo...Opravdu krásný, hluboký, příběh o lidské víře...O Bohu, takovém jakého by každý člověk měl mit v srdci...


25.07.2017 *****

Četla jsem knihu a vím, že jsem se v ní ztrácela. Byla jsem velmi překvapená, že je to zfilmované a nenapadlo by mě, že by se do tohoto tématu někdo pustil. Je velmi těžké přenést knihu na plátno, tak, aby tam byly zachyceny pocity a vše co kniha obsahuje a co má člověku dát. Nutno však říci, že film je bezesporu perfektně zpracovaný, myslím, že tvůrcům se povedlo navodit atmosféru, pocity a sdělení, které má tento film předat.

Takže za mě je to úžasný a velice hluboký příběh a jsem ráda,že jsem ho mohla vidět. Po celou dobu trvání filmu jsem neměla oko suché a snad jsem ani nedýchala :-)


29.07.2017 *****

Skvělý film :-) Viděli jsme ho několikrát. Doporučuji.


29.07.2017 *****

Úžasný, zamyšlení, vysvětluje vše.


01.08.2017 *****

Velmi obohacující film... doporučuji všem ;-)


01.08.2017 *****

Neuvěřitelně hluboký film. Sám mám podobný problém odpustit otci, neboť jsem zažíval něco podobného, jako hlavní hrdina, a tento film mi hodně otevřel srdce. Budu se na něho dívat znovu a znovu... Děkuji za něj.


03.08.2017 *****

Četla jsem knihu před několika roky a to jedním dechem a vracela se k ní, tak hluboce se mě dotkla... Filmové zpracování je krásné a vždy si říkám, že ten kdo to napsal, to musel i prožít, je to tak autentické, až se tají dech. Díky za krásný film plný lásky a bolesti, ale Láska vždy zvítězí!


07.08.2017 *****

Nelze popsat slovy👍 Bůh je láska a tento film je o nekonečností lásky a citu❤️


08.08.2017 *****

Film mi ukázal vše, co jsem v knize nedokázala pochopit. Je to nádherný zažitek - cítit lásku Boha a to, jak není potřeba soudit, jen odpustit a pustit, aby člověk nežil minulostí. Z celého srdce děkuji všem, kteří se na tom podíleli, včetně autora.


16.08.2017 *****

Najkrajší film ktorý som videla 😇😇😇❤️❤️❤️❤️


17.08.2017 *****

Ešte som nič tak silné nevidela. Je to posolstvo nám ľuďom. Boh je láska.

19.08.2017 *****

Krásný film s velkým poselstvím.

21.08.2017 *****

Úžasné, ještě teď mám mokrý kapesník. Knihu jsem četla před několika lety, je dobré, že vznikl i tento film, myslím, že stojí za zhlédnutí každému.


21.08.2017 *****

Je to úžasný film, veľkolepé dielo a odporúčala by som ho pozrieť všetkým.


25.08.2017 *****

Krásné, úžasné. Osobní vztah s Bohem a Ježíšem je to nejcennější, co máme.

27.08.2017 *****

Nikdy nikdo nebude mít tak velkou lásku jak náš pán Ježíš Kristus. Nádherný film..

Komentář: Asi rozumím, co tím chcete vyjádřit, každopádně jsme všichni povoláni milovat, jako miloval On (mít stejnou lásku) a tak jsme také byli (původně) stvořeni - je jasné, že tohle padlý člověk sám o sobě nikdy nedokáže, ale že to jde a jak je to možné (skrze poznání Boha), o tom jsou tyto stránky a obzvláště Dan Mohler ;-)


27.08.2017 *****

Film se mi moc líbil. Myslím, že velmi pěkně byla takto zpracována kniha. Doporučuji. Velmi mě oslovil, dojal a také jsem si uvědomila, jaké zkreslené představy stále o Boží dobrotě a lásce mám.

28.08.2017 *****

Je to film odsouvající naši soběstřednost do nekonečné dálky. Osvobození od soudu je uvolnění z pout. Důvěřovat taťkovi je základní rys dítěte. Povídat si je úhelný kámen vztahu. Nekonečno hvězdiček.


02.09.2017 *****

Úžasný film. Konečne PO ROKOCH SOM CÍTILA POKOJ V DUŠI.


02.09.2017 *****

Nádherný, dojemný film... Seděla jsem s krabicí kapesníčků, a ty ubývaly.... Mám o čem přemýšlet. Děkuji tvůrcům, moc se povedl.


04.09.2017 *****

Skvělý film, vede k zamyšlení.


04.09.2017 *****

Děkuji, je mi o trochu líp, také se vyrovnávám se smrtí dcerky...........DĚKUJI.........


04.09.2017 *****

Je to niečo, čím by mal prejsť každý na tomto svete vo svojom živote. Hviezdami sa to nedá vyjadriť, vo vesmíre je ich veľa.... ani to nestačí.

04.09.2017 *****

Nádhera jak Bůh s člověkem má společenství.


05.09.2017 *****

Knihu jsem nedávno dočetla a díky za film. Slova, která by vyjádřila, co cítím, jsou "ubohá". Slovy prostě nelze popsat. Takže díky, díky, díky.

09.09.2017 *****

Krásny film, s obohacujúcim poznaním do hĺbky svojho vnútra. Plne odporúčam širokej verejnosti.

09.09.2017 *****

Prekrásne.... Nijako nezaostáva za knihou, ako je to u mnohých filmov!!!! Pokora, smútok i radosť súčasne, no najmä nádej a zmizol pocit osamelosti.. Hviezdičiek????? asi milión!!!!!!!!!!


11.09.2017 *****

V správny čas som si pozrela tento nádherný film, keď ma moja doktorka práve posiela k psychoterapeutovi, aby som sa dostala zo smútku zo straty svojho milovaného syna. Tento film mi uzdravil srdce, aby som odpustila všetkým a nikoho nevinila zo smrti dieťaťa. Vďaka Ti, Nebeský Otecko, že nás tak nekonečne miluješ a hojíš nám naše rany tak, aby sme dokázali odpustiť a milovať každého. Celý film sprevádzali moje slzy, ktoré anjeli v nebi zbierali do kalichu, a vidím z nich rozkvitnutú lúku, ktorú nám Pán pripravil. Milujem ťa, môj "taťka".


11.09.2017 *****

Ať bych napsala cokoli, nikdy by má slova nevystihla pocit, který mám z tohoto nádherného filmu. Zoufalství, bolest a utrpení, které jsem prožívala současně s hlavním hrdinou, kdy jsem si říkala, že není možné jednak jinak, než jak to on cítí...vystřídalo jakési probuzení či prozření, takový klid v duši, který přineslo ..odpuštění. Odpuštění je lékem na duši a já se ho snažím učit v životních situacích každý den. Vřele doporučuji tento film a dávám maximální hodnocení z celého srdce.


12.09.2017 *****

Nádhera.... Po shlédnutí úžasný klid v duši a otevřené srdce... Děkuji... <3 <3 <3

12.09.2017 *****

Před několika lety jsem četl knihu..skvělá..těšil jsem se na film a ten mě nezklamal. Děkuji Vám..

13.09.2017 *****

Film se mně líbil. Myslím, že nejvíc jsem byla oslovena (knihu jsem četla, je dobrá) tím "bincem", který z nadhledu vypadal úžasně nádherně jako ty nejkrásněji barevné ornamenty. Pán ví, co v nás dělá, my to můžeme uvidět jen s ním, shora...jako když na počátku byla Země nesličná a pustá, ale Duch Boží se vznášel nad tím vším a přišlo Světlo a Den...Co dělá ON, to vždy stojí za to, i když tomu zezdola vůbec nerozumíme. Díky.


16.09.2017 *****

Mám dojem, že jsem viděla opravdu film!!! Kéž nám tvůrci konečně dopřejí takové filmy a změní se svět. Nejkrásnější film v mém životě!!!


20.09.2017 *****

Slova nemohou vyjádřit, co cítí moje srdce! S láskou a vděčností děkuji.


01.10.2017 *****

Tohle byl nejkrásnější film, co jsem kdy viděl <3


01.10.2017 *****

Jedným slovom všetko je to o láske. Láska je trpezlivá, láska je dobrotivá, láska nezávidí. Len skrze lásku dokážeme milovať, trpieť aj odpúšťať.

02.10.2017 *****

Film je úžasný, ale kniha je 1000krat lepší, je to něco nepopsatelného. Děkuji.

07.10.2017 *****

Nejkrásnější film, co jsem kdy viděla. Děkuji,děkuji mockrát za něj....


07.10.2017 *****

Kniha Chatrč byla po mém opuštění jedné denominace, jedna z nejlepších NENÁBOŽENSKÝCH věcí, které mě kdy mohly potkat. Film je také jeden z nejkrásnějších, které jsem kdy viděla. Osobně věřím, že s knížkou a s tímto filmem mají potíž náboženští lidé a hlavně s tím filmem má velký problém ten Zlý. Kniha a film je silný, hluboký, nádherný, osvobozující. Bohu díky za Něj, Jeho zjevení, kdy si použil i tento film, knihu...


07.10.2017 *****

Slyšela jsem, že je film pěkný... ale já hodnotím, že je úžasný... Nestačí vidět jen jedenkrát... Velké ponaučení... Děkuji za takovýto film....

09.10.2017 *****

Jako mnozí jsem četla a mám doma tuto knihu. Film je mimořádně dobře natočený, ty rozhovory s "Taťkou" se mně zdají v tomto filmu mnohem srozumitelnější. Jsou tam obsaženy hluboké myšlenky o lásce a odpuštění. Sama mám psychicky nemocného syna - schizofrenie, tak vím, co je to za utrpení.


10.10.2017 *****

Děkuji za takovýto nádherný film, nemohla jsem se od něj odtrhnout. Měli by ho vidět všichni lidé a hned budou vědět o BOHU vše. Zkrátka je to nádhera, děkuji tvůrcům tohoto díla.

10.10.2017 *****

Mám doma knihu, kterou jsem četla hodněkrát a když mi v létě kamarád řekl, že kniha byla zfilmována.....a až nyní jsem ho na internetu vyhledala a ....... děkuji, děkuji, děkuji, ........ když jsem slyšela jejich jména a viděla pocity herců, které jsem cítila při čtení knihy i já. * Bože náš *děkujeme, že si k nám vždy najdeš cestu a neopouštíš nás. Tvůrcům díla - veliké díky :-*


12.10.2017 *****

Velmi Nádherné a ještě nádherněji vysvětlené, prostě krasný film. Konečně jsem pochopila asi tu poslední kapku, kterou jsem potřebovala. Moc děkuji ...


15.10.2017 *****

Moc děkuji za krásný film. Sedím tu, pláču, pláču i nad sebou a nad námi všemi. Kéž by ho vidělo co nejvíce lidí a naučili se odpouštět, milovat sebe a Boha.


24.10.2017 *****

Film mě tak vtáhl do sebe, že jsem prožila ohromný proces odpuštění a lásky na všech úrovních. Knihu jsem nečetla, ale film je mimořádný, ohromně silný, přeji si, aby jej vidělo co nejvíce lidí. Děkuji, děkuji!

25.10.2017 *****

Knihu jsem četla už několikrát. Čtu ji pokaždé, když potřebuji odlehčit duši a už už jsem po ní sahala znovu, ale pořád jsem měla takový pocit, že musím na internet. Nevěděla jsem proč, nevěděla jsem, že je kniha zfilmovaná. Brouzdala jsem a našla odkaz na film. Dost mě to překvapilo, ale řekla jsem si, že to zkusím, kousek, stejně žádný film nedokáže vystihnout tu knížku. Seděla jsem u něj doteď (je půl jedné v noci), obličej mám od slz a posmrkaný kapesník. Také si zrovna něco řeším a jestli mě film navedl na správnou cestu, se uvidí. Každopádně moc děkuji za fantastický zážitek. Tento film mám obzvláště ráda.


31.10.2017 *****

Nejlepší film na světě a nenechám si to pro sebe.........Tohle musí vidět všichni......


01.11.2017 *****

Skutečně krásný a hluboký film o životní cestě, bolesti, vině i odpuštění... a především o Lásce, věčné, osvobozující a povznášející. Nikdy jsem podobný film neviděla, velmi se mi líbil. Těším se, že si přečti i knihu.


18.11.2017 *****

Kniha Chatrč je pro mne nejdražší knihou, jakou jsem kdy četla a "žiji" z ní dodnes. Z filmu jsem měla trochu obavy, ale ukázaly se téměř zbytečné. Kéž je film alespoň takovým požehnáním, jako kniha. A Trojjediný Bůh ať je požehnán!


18.11.2017 *****

MOC DĚKUJI, OPRAVDU NEMÁM SLOVA NA TO CO JSEM VIDĚLA. SLZE MI TEKLY CELÝ FILM... HODNĚ MI TO OTEVŘEVLO OČI A MÁM MÍN BOLESTI NA SRDCI, KRÁSNÝ FILM... DĚKUJI


18.11.2017 *****

Chtěl bych k Bohu najít cestu, proto se ho snažím vidět z pohledů lidí, kteří se k němu již dopracovali. Tenhle film mi dal zajímavý pohled na Boha a za něj opravdu děkuji.


Komentář: Já jsem na tom byl podobně - když jsem po mnoha letech "křesťanství" zjistil, že vlastně Boha neznám, že o Něm mám jen nějaké informace a navíc ještě nejsou úplně pravdivé (k čemuž mi dopomohla také kniha Chatrč), vydal jsem se na cestu hledání Boha a pravdy. Slyšel jsem a zažil hodně lidí, kteří o Bohu hodně mluvili, ale když jsem narazil na člověka, o kterém mohu dnes prohlást, že Boha opravdu zná, úplně mi to začalo měnit pohled na vše i celý život ;-) Doporučuji. Možná je to ještě "trošku" jinak (lepší) ;-)


17.12.2017 *****

Výborne posolstvo pre všetky generácie !!


22.12.2017 *****

Videla som tento film už asi 7krát a vždy ma dostane. Nádherne opísané.


16.01.2018 *****

Nádherný film. Krásné a nenásilné poselsví pro věřící, nevěřící i pro hledající Boha Otce, Syna i Ducha Svatého.. Viděla jsem ho včera večer, ale nemohla jsem spát, tak si film pouštím teď - po 4.hod ranní - znovu....


11.02.2018 *****

Velice dojemný film s moudrým poselstvím, hojící srdce a naplňující je nadějí, vírou a láskou. Bohu díky!


20.02.2018 *****

Nádherne spracovaný, o vzťahu, ktorý v dnešnom svete tak uniká. Kiež nás to viac priblíži k nášmu nebeskému Ockovi.


21.02.2018 *****

Je to "len film" a ľudská snaha povedať pravdu o pravde. ---Po zhliadnutí filmu môžem povedať, že zo všetkých ľudských snažení povedať ľuďom prostredníctvom filmu, aký je Boh - tak tento je najpodarenejší pokus.


02.03.2018 *****

Děkuji moc. Je úžasné, jak má Bůh v pravý čas pro nás připravené věci. Například tento film, divákovo připravené srdce. Hodnotím sama sebe, že vidět tento film dříve, než právě dnes, nepřinesl by tolik užitku k růstu ve víře a vztahu k Bohu, který mi tak moc schází.


08.03.2018 *****

Tak tento film mne rozsekal, takhle jsem si dlouho nepobrečel. Úžasné, živé, jde to do hloubky.

10.03.2018 *****

Film mi pomohl při odpuštění mně nejbližší osobě, když jsem se dozvěděl o její zradě. Ta bolest byla zničující, i díky tomuto filmu jsem byl schopný jít dál... I mně otevřela nejdříve kniha a teď i film oči. Bůh je zde vylíčen tak nádherně... Díky.

25.04.2018 *****

Knihu jsem před lety četla a naprosto mě dostala. Nechala ve mě hluboký zážitek a dodnes patří mezi top knihy, na které nezapomenu a které ovlivnily mé vnímání světa a vnesly světlo do temných chvil.
V tuto chvíli mi pod "myš" přišel i film a znovu mě vrátil k myšlence, že tu nejsem sama v těch těžkých chvílích, vždy je tu se mnou, jen já si musím vybrat, zda ho budu vnímat. Že všechny špatné a těžké věci, se kterými se právě peru tu jsou proto, aby mě posílily a aby mi ukázaly, že je mohu přijmout a odpustit těm, co je do mého života vnáší....a odpustit sobě.
Nemám právo být soudcem ale mohu se hněvat. A po odplaveném hněvání vyjde Slunce a já budu moct opět chodit. A sním to půjde ještě lépe. Děkuji


10.05.2018 *****

Je to nadherny pribeh skutocnosti citila som pri pozerani tohto filmu nieco ako by som to povedala taky pokoj, myslela som na tych, co mi ublizili. Velmi pekne dakujem za tento silny pribeh lasky k BOHU


10.05.2018 *****

Četla jsem knihu a následně shlédla i film, oboje je jedinečné.Pro mě oboje přišlo v pravý čas, třetí týden po smrti našeho syna, aby mi ukázalo jak jít dál....S Taťkou, který nás všechny miluje a společně s těmi, kteří jsou zde ještě spolu se mnou. Děkuji


10.05.2018 *****

Neuvěřitelně silný zážitek. Není třeba více slov. Děkuji z celého srdce.


17.05.2018 *****

Nelze vůbec jinak, než jen potvrdit výše uvedená hodnocení. Počet hvězdiček je zde pro mě nedostačijící, dal bych "ležatou osmičku" - opravdu, ale opravdu pro nás s manželkou velice silný zážitek, kde jeden kapesník nestačil.
Doposud jsem velice kladně hodnotill film Náš domov, taktéž velice silný a nádherný zážitek, ale tento film ho u mě vysoce trumfnul. Velice děkuji tvůrcům a všem zainteresovaným, že se vůbec do tak náročného tématu pustili - velké srdečné DÍKY VŠEM!!! Ale na druhou stranu chápu, že doba již pro takovéto projekty uzrála, jelikož nic se neděje náhodně. Tato hodnocení jsou jen střípkem toho, co v mnohých z nás film zanechal - tisíceré DÍKY TAŤKO!!!


05.06.2018 *****

Ďakujem všetkým ktorí sa podieľali na tvorbe tohto diela, je úžasné, silne posobivé a veľmi liečivé.


05.06.2018 *****

Klobouk dolů za námět. To se fakt nedá slovy opsat. Toto je film, který má hlubší smysl, než si všichni myslíme. Podstata Boha se nedá ničím vystihnout. Kéž by mohlo být změněno mnoho dalších životů. Zdá se nám těžké žít v této době a okolnostech. Ale skutečnou radost ze života prožívám tehdy, když zůstávám ve vztahu s Ním.


28.06.2018 *****

Ďakujem, že som mohla vidieť tak nádherný film, a odporúčam ho každému. Nie som tak dostatočne silná, ale verím, že skutočná láska Boha je taká veľká a silná a ja sa ju musím naučiť len prijímať.


06.07.2018 *****

Četla jsem knihu, podstrčila ji synovi a ten ihned sehnal film. Nemohu slovy vyjádřit, jak jsem byla uchvácena. Jsem věřící, ale tento film mi Boha ještě více zosobnil. Jedním slovem krása-nádhera-hluboký zážitek.


22.07.2018 *****

Film je nádherný, citlivý, laskavý, ukazuje, jak nás má Bůh rád v každé životní situaci... A když vás někdo takhle dokáže milovat, tak to může být jen Bůh... Nádhera, krása, křehkost, pokora, citlivost...  a mnohem víc je v tomhle filmu.


18.05.2019 *****

Videl som tento film niekoľko krát, stále som udivený Božou nekonečnou láskou. Je na nás ,aby takáto láska bola v nás dokiaľ sme na tejto zemi. Ďakujem tvorcom a taktiež aj hercom za úžasne chvíle prežite pri pozeraní filmu.


Odeslat hodnocení filmu

Pokud jste film viděli, můžete se s ostatními podělit o jeho hodnocení (+ počet hvězdiček *) a přínos ;-)

Podobné stránky

Aktuální odkaz:

https://www.nove-stvoreni.cz/online-film-chatrc-2017
HTML odkaz:
Nové stvoření: Křesťanské filmy > Film - Chatrč (2017)
Odkaz na zdroj:

Autor: nove-stvoreni.cz
Zdroj: https://www.nove-stvoreni.cz/online-film-chatrc-2017
Text je pod licencí CC BY-NC-SA

Html kód odkazu na zdroj:
<p>Autor: <a href="https://www.nove-stvoreni.cz/">nove-stvoreni.cz</a><br />Zdroj: <a href="https://www.nove-stvoreni.cz/online-film-chatrc-2017">https://www.nove-stvoreni.cz/online-film-chatrc-2017</a><br /> Text je pod licencí <a href="https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/">CC BY-NC-SA</a></p>