NOVÉ STVOŘENÍ * Život, pro který jste byli stvořeni

Archiv novinek na webu

aktualizováno 2.5.2019

Listopad / november 201727.11.2017

Audio: Artur Heider - Jak rozumět Bibli - probíhající série velmi zajímavých a podnětných kázání

Anketa: Hlasujte - Koho z Nového Stvoření "nejvíc posloucháte" / kdo vás nejvíc zajímá? - pokud jste ještě nehlasovali, hlasujte ;-)

Dvě upozornění

Na Facebooku si někdo založil český profil (Pavel) "Dan Mohler" a bez uvedení autora, licence a zdroje tam vkládá texty a materiály z Nového Stvoření. Tento člověk ani jeho aktivita nemá s Novým Stvořením nic společného!

Co se týká NS, tak co vím, se to ještě nestalo, ale pokud by se někdo někdy vydával za Nové Stvoření a dělal nějaké sbírky nebo chtěl po lidech peníze na Nové Stvoření, tak s Novým Stvořením nemá nic společného! Obdobně - pokud by vám někdo chtěl prodávat materiály z Nového Stvoření, jedná se o podvod, nahlaste to! Materiály jsou neprodejné a nikdy nebudu dělat sbírky nebo po lidech chtít, aby na NS nějaké peníze dávali.

Nové Stvoření na Facebooku nenajdete, na FB nevěřím ani na něj nemám čas ;-)

Sekce Lidé a Akce

Po letech, co jsem to měl na srdci, se konečně povedlo dotáhnout realizaci sekce Lidé a Akce do funkčního stavu (lide.nove-stvoreni.cz). Vývoj ještě bude pokračoval, nicméně by systém v základu měl být už plně funkční ;-)

V anketě o vytvoření sekce Lidé a Akce hlasovalo přes 200 lidí pro, což celkem překonalo moje očekávání, a případná mapa by podle něj mohla (hodně přibližně) vypadat asi takto. Tož časem uvidíme ;-)

Říjen / október 201714.10.2017

Video: Dan Mohler - Jak růst ve víře - české titulky, + ke stažení

Ke čtení: Dan Mohler - Jak růst ve víře

Opraveno: Chyba, která měsíce nezobrazovala většinu "Čtených překladů 1" od Dana Mohlera - děkuji, že jste ji nenahlásili :(

Aktualizováno/opraveno: Audio + Video + CD: Michal: Prakticky o modlitbách v jazycích - Živě + záznamy - mp3 CD a audio se záznamy 1. - 34. díl (do 25.8. 2017) ke stažení (Méně agresivní odstranění "mezer", výpadky snad už nebudou, kdyžtak je nahlaste.)

Aktualizováno: Audio: Dan Mohler - Čtené překlady 2 (doplněno)

Aktualizováno: Mapa podobně smýšlejících lidí: tento měsíc na tom zkusím zapracovat a v listopadu by to mohlo začít fungovat. Podněty a návrhy jsem nečekaně nedostal žádné...

Září / september 201728.08.2017

Akce: Tatiana Alekseieva v ČR a SR - září / september 2017 (Plzeň, Ústí nad Labem, Letovice, Třinec, Košice, Liptovský Hrádok, Cerová...)

Audio + Video + CD: Michal: Prakticky o modlitbách v jazycích - Živě + záznamy - nyní mp3 CD a audio se záznamy 1. - 34. díl (do 25.8. 2017) ke stažení.

Audio + Texty: Poslední časy (stále aktuální téma) - mělo by se něco dít 23. září 2017... ?

Aktualizováno: Ke stažení: CD ve formátu ISO (aktualizace stávajících + přidané 'Heretické CD' + kombinace + "čtyř obaly" k tisku pro vybrané CD)

Červen 201717.06.2017

Ke čtení: Dan Mohler - Vysvobození / Jak žít vírou

Audio / Video: Curry Blake v Ostravě - Mini DHT - přidány audio záznamy z pondělí

Nová sekce: Audio / Video: Křesťanské filmy (filmy, které stojí za to vidět), filmy ze sekce "doporučené filmy" + pár navíc

Doporučené: Film Chatrč - The Shack (2017) + české titulky ke stažení

Přidána možnost odeslat hodnocení k filmům

Příprava na přechod k HTTPS - do budoucna bude web přístupný pouze přes zabezpečené připojení

Akce: Živé vysílání + záznamy z Awakening Europe, Prague 2017 - Reinhard Bonnke, Todd White, Daniel Kolenda, Ben Fitzgerald...

Květen 201702.05.2017

V dubnu Nové Stvoření v tichosti oslavilo 5 let existence :-) Díky všem, kdo se na něm podíleli. Kdo jste se ptali po setkání - něco možná bude, ale až později (příliš mnoho akcí ;-).

V dubnu v Ostravě Curry Blake vyučoval mini DHT, video záznamy jsou nakonec zdarma, najdete je zde.

Audio: Curry Blake: Čtené překlady z NS (na přání, trošku hardcore :-)

Audio/Video: Torben Sondergaard: Škola priekopníkov (24 lekcí, slovenský dubbing) + ke stažení

Anglicky:

Media: Audio/Video: Curry Blake - The Next Move of God - Kiev 2017 - Anglicky / Rusky

Media: Audio/Video: Dan Mohler - The Faith, Truth and Deliverance - P&L April 2017 - Anglicky

Media: Audio/Video: Dan Mohler - How to Live by Faith -  Anglicky

Březen 201725.03.2017

AKCE: Curry Blake v Ostravě, 29. - 30. 4. 2017

Únor 201726.02.2017

Akce: Tatiana Alekseieva opět v SR (23.2. - 8.3.)  a ČR (9. - 24.3.) na různých místech, v Ústí nad Labem 17. - 19. 3. 2017

Audio/Video: záznam semináře: Stefan Driess - Boží otcovské srdce (nyní kompletní + ke stažení)

Video: Todd White - Osobní svědectví + svědectví z celnice

Anketa: Vyjádřete se k vytvoření sekce "LIDÉ A AKCE" - sekce vznikne, otázka kdy bude čas ji vytvořit ;-)

Leden 201718.01.2017

Nové:

Audio / Texty: Jonathan Welton - Poslední časy

Anketa: Vyjádřete se k vytvoření sekce "LIDÉ A AKCE"

Stránky jsou nyní také dostupné přes zabezpečené připojení HTTPS.

Video: Dan Mohler - Křest Duchem Svatým

Aktualizováno:

AKCE: Stefan Driess v Ústí nad Labem, 17. - 19. Února (februára) 2017, kvůli zajištění vhodných prostor je potřeba registrace, podrobnosti na webu sozo.cz

Film: Poslední reformace: Začátek (2016) nyní ke zhlédnutí s vloženými titulky přímo na stránkách.

Online + Ke stažení: Andrew Wommack - Evangelium - Záznamy z návštěvy v ČR - upravený zvuk ve videích a v audiu + videa a audio ke stažení.

Ke stažení: Knihy: Andrew Wommack - Jak se lépe modlit - NS (1. - 3. díl)

Web byl přepracován

zřejmě ještě není všechno dokonalé, takže pokud narazíte na něco divného / nefunkčního, dejte vědět. Myslím, že idea byla zachována. "Velký skok pro Nové Stvoření, ještě větší pro lidstvo." ;-)

Všechny přeložené věci a materiály nyní najdete v sekci MATERIÁLY. (Modrá záložka úplně nahoře ve stránce). S oricentací vám může pomoci nápověda.

Rok 201703.01.2017

Rok 2016 byl opět průlomový a byl jako jedno velké dobrodružství v Bohu, kdy člověk nemá tušení, co se vlastně děje, ale dějí se úžasné věci, které jsou mimo chápání. Spousty zasáhnutých lidí, situace, které se nedají vymyslet ani naplánovat, změněné životy, lidé vysvobození, nová dimenze svobody, chození duchem a blízkosti Jemu. A v roce 2017 to půjde dál.

Rok 2017 je rokem, kdy bude padat spousta lží, které lidi drží v otroctví a nesvobodě. Budou padat limity, představy a hranice, které mají lidé v myšlení. Lidé opravdu toužící znát Otce a chodit s Ním, zažijí věci, které budou nad jejich očekávání a představy. Je to rok, kdy lidé začnou být s Ním, budou Ním proměnění a to bude radikálně měnit jejich okolí. Uvidíme lidi, kteří budou blázni pro Krista - ne kvůli výstřednímu jednání, ale protože budou mít Jeho moudrost, která je pro svět bláznovstvím.

Dovolte Bohu otřást věcmi, aby nezůstalo nic, co není z Něho, dovolte Mu být vaším vším. Ať i pro vás je toto rok, který vám úplně (skvěle) změní život ;-)

PS: V říjnu (október) bude výročí 500 let Reformace (Martin Luther) a v dubnu výročí 5 let Nového Stvoření ;-)


Aktuální odkaz:

https://www.nove-stvoreni.cz/novinky
HTML odkaz:
Nové stvoření: Informace > Archiv novinek
Odkaz na zdroj:

Autor: nove-stvoreni.cz
Zdroj: https://www.nove-stvoreni.cz/novinky
Text je pod licencí CC BY-NC-SA

Html kód odkazu na zdroj:
<p>Autor: <a href="https://www.nove-stvoreni.cz/">nove-stvoreni.cz</a><br />Zdroj: <a href="https://www.nove-stvoreni.cz/novinky">https://www.nove-stvoreni.cz/novinky</a><br /> Text je pod licencí <a href="https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/">CC BY-NC-SA</a></p>