NOVÉ STVOŘENÍ * Život, pro který jste byli stvořeni

Položit otázku / dotaz

aktualizováno 25.6.2018

Proč se ptát?

Kdo se neptá, nic se nedozví ;-)

Často pokládané otázky

Proč zmizely některé materiály z Nového Stvoření?

Ve zkratce - protože je nemám na srdci už nadále šířit. Buď to byly věci pro konkrétní lidi v určitém bodě růstu, kteří se zúčastnili konkrétních akcí, případně prostě tam bylo více špatného, než dobrého, atp... :-)

Mohl bys přeložit ...?

Určitě je spousta věcí, které by se daly přeložit, spousta z nich můžou být i dobré věci, ale čas je omezený a překládání je nejen časově náročné, nedá se zvládnout všechno, takže proč se nevěnovat pouze tomu nejlepšímu? Tímto se řídím.

Aktuálně (a pochybuji, že se to někdy změní) vidím jako nejlepší, nejjednodušší, nejčistší a nejmocnější to, co žije a mluví Dan Mohler, pokud se vám to povede uvidět, tak začnete žít v úplně jiné dimenzi = vyřeší vám to celý život. A není to nic těžkého, jde hlavně o to překonat svoje představy, názory a začít poslouchat srdcem...

Nicméně pokud narazíte na něco zásadního (konkrétní věc), tak překlad nevylučuji, akorát to popište, "srovnejte" s tím co mluví Dan a co je již přeloženo (popište proč to přeložit), ať se je čeho chytnout + uveďte e-mail ať se o tom kdyžtak můžeme pobavit ;-)

No dobře, ale nám by stačil jen ten překlad počítačem?

Tak tímto mě v poslední době pobavilo více lidí. Žádný (ani trochu použitelný) automatický překlad mluvené angličtiny do češtiny NEEXISTUJE! (A překlad textu je tragický) "Počítačem čtené překlady" - to není, že by počítač něco překládal, ale počítač pouze česky "namluví" (přečte) český text, který mu dáte v počítačovém formátu - textový soubor (nečte papíry ;-).

To znamená, že nejprve musíte mluvené slovo z angličtiny přeložit a zapsat do počítače jako český text, který následně počítač (namísto člověka) přečte, aby z toho byl "audio" záznam v mp3 (počítačem čtený překlad). Pro informaci: udělat překlad znamená desítky hodin práce, neexistuje žádná zkratka...

Ale přece rozpoznání řeči... Google a podobně? - Tak na to (zatím) zapomeňte ;-)

Otázky typu: Co si myslíš o ... ? Jaký názor máš na ...?

Co kdybychom přestali následovat lidi, organizace, hnutí, instituce, lidské tradice, a místo toho začali následovat Ježíše? Co kdyby se On opravdu stal naším jediným učitelem? Co kdybychom zahodili vlastní moudrost, psychologii, lidské názory a On se nám stal moudrostí? Co kdybychom místo zjišťování názorů druhých lidí začali mít obecenství s Duchem Svatým? Můj názor je, že bychom měli následovat Ježíše. Ale klidně se zeptejte... ;-)

Na co a jak se ptát?

Máte otázku ohledně smyslu života, křesťanství, křesťanského života, nového stvoření, Boha, Bible, církve, nebo úplně jinou?

Položit otázku

Nemusíte uvádět žádné údaje, stačí vaše otázka (pokud nechcete odpověď).
Pokud chcete odpověď nebo je otázka osobního rázu, uveďte e-mail. Prosím, zkontrolujte před odesláním svoji emailovou adresu. Stává se, že odpověď nemá kam dorazit!

Upozornění: Pokud nedostanete odpověď zkontrolujte si, zda se nedostala mezi SPAM - platí obzváště pokud máte email na gmail.com!

Aktuální odkaz:

https://www.nove-stvoreni.cz/otazky-polozit-otazku
HTML odkaz:
Nové stvoření: Otázky > Položit otázku
Odkaz na zdroj:

Autor: nove-stvoreni.cz
Zdroj: https://www.nove-stvoreni.cz/otazky-polozit-otazku
Text je pod licencí CC BY-NC-SA

Html kód odkazu na zdroj:
<p>Autor: <a href="https://www.nove-stvoreni.cz/">nove-stvoreni.cz</a><br />Zdroj: <a href="https://www.nove-stvoreni.cz/otazky-polozit-otazku">https://www.nove-stvoreni.cz/otazky-polozit-otazku</a><br /> Text je pod licencí <a href="https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/">CC BY-NC-SA</a></p>