NOVÉ STVOŘENÍ Život, pro který jsme byli stvořeni

Položit otázku / dotaz

Proč se ptát?

Kdo se neptá, nic se nedozví ;-)

Často pokládané otázky

Co je Nové Stvoření? Můžu k vám někam přijít? Kde se scházíte?

Informace > O projektu :-)

Proč zmizely některé materiály z Nového Stvoření?

Ve zkratce - protože je nemám na srdci už nadále šířit. Buď to byly věci pro konkrétní lidi v určitém bodě růstu, kteří se zúčastnili konkrétních akcí, případně tam prostě bylo víc věcí, které lidi odváděly, atp... :-)

Mohl bys přeložit ...?

Určitě je spousta věcí, které by se daly přeložit, spousta z nich můžou být i "dobré" věci, ale čas je omezený a překládání je nejen časově náročné, nedá se zvládnout všechno, takže proč se nevěnovat pouze tomu nejlepšímu? Tímto se řídím.

Aktuálně (poslední roky - a pochybuji, že se to někdy změní) vidím jako nejlepší, nejjednodušší, nejčistší a nejmocnější to, co žije a mluví Dan Mohler, pokud se vám to povede uvidět, tak začnete žít v úplně jiné dimenzi.

Nicméně pokud narazíte na něco zásadního (konkrétní věc), tak překlad nevylučuji, akorát to popište, "srovnejte" s tím co mluví Dan a co je již přeloženo (popište proč to přeložit), ať se je čeho chytnout + uveďte e-mail ať se o tom kdyžtak můžeme pobavit ;-)

No dobře, ale nám by stačil jen ten překlad počítačem?

Tak tímto mě v poslední době pobavilo více lidí. Žádný (ani trochu použitelný) automatický překlad mluvené angličtiny do češtiny NEEXISTUJE! (A překlad textu je tragický) "Počítačem čtené překlady" - to není, že by počítač něco překládal, ale počítač pouze česky "namluví" (přečte) český text, který mu dáte v počítačovém formátu - textový soubor (nečte papíry ;-).

To znamená, že nejprve musíte mluvené slovo z angličtiny přeložit a zapsat do počítače jako český text, který následně počítač (namísto člověka) přečte, aby z toho byl "audio" záznam v mp3 (počítačem čtený překlad). Pro informaci: udělat překlad znamená desítky hodin práce, neexistuje žádná zkratka...

Ale přece rozpoznání řeči... Google a podobně? - Tak na to (aspoň zatím) zapomeňte ;-)

Otázky typu: Co si myslíš o ... ? Jaký názor máš na ...?

Je otázka, zda vlastně na našich názorech vůbec záleží? Ale zeptat se můžete...

Na co a jak se ptát?

Máte otázku ohledně smyslu života, křesťanství, křesťanského života, Nového Stvoření, Boha, Bible, církve, nebo úplně jinou?

Položit otázku

Nemusíte uvádět žádné údaje, stačí vaše otázka (pokud nechcete přímo odpověď).
Pokud chcete odpověď nebo je otázka osobního rázu, uveďte e-mail. Prosím, zkontrolujte před odesláním svoji emailovou adresu. Stává se, že odpověď nemá kam dorazit!

Upozornění: Pokud "nedostanete" odpověď do několika dní, zkontrolujte si, zda se nedostala mezi SPAM - obzváště pokud máte email na gmail.com a hotmail / live.com!