NOVÉ STVOŘENÍ * Život, pro který jste byli stvořeni
Pokud jste ještě nedostali výklad jazyků atp. ze setkání s Tatianou Alekseievou ozvěte se ;-)

Lidé a akce - Anketa

aktualizováno 22.8.2017

Vytvoření sekce Lidé a Akce

Máte zájem o vznik sekce, kde byste se mohli přidat na mapu - ve smyslu "hele já bydlím v tomto městě, tohle z Nového Stvoření mi mění život a měl bych zájem se setkat s dalšími lidmi, kteří vidí věci podobně" - kde byste mohli najít podobně smýšlející lidi? Setkávám se s tím, že lidé jsou sami, mají touhu se sejít s podobně smýšlejícími lidmi a vůbec netuší, že přímo v jejich městě jsou další podobně smýšlející lidé :-)

Realizace by byla trochu podobná "Torbenové" mapě, přičemž by bylo jen na člověkovi, které údaje o sobě "na venek" zveřejní, a zkontaktování by proběhlo prostřednictvím stránek, čili po/dokud se člověk nerozhodne, nedojde ani ke "kompromitaci" jeho emailové adresy (protistrana se ji nedozví). Ověření lidé by také mohli vkládat události, co se kde podobně smýšlejícího děje.

Aktualizace: Na mapě se už (občas) pracuje (jak je na to čas), termín dokončení je zatím ve hvězdách. Mapa by časem vznikla i bez ankety, ale vypadá to, že ji anketa uspíší. Anketa překonala očekávání - přes 150 lidí hlasovalo pro...

Anketa

Máte dotaz, námět, podnět atp?

Pokud chcete odpověď, uveďte správný e-mail.

Upozornění: Pokud nedostanete odpověď zkontrolujte si, zda se nedostala mezi SPAM - platí obzváště pokud máte email na gmail.com!

Aktuální odkaz:

https://www.nove-stvoreni.cz/lide-a-akce
HTML odkaz:
Nové stvoření: NOVÉ STVOŘENÍ > Lidé a akce
Odkaz na zdroj:
Převzato z webu Nové-Stvoření.cz: NOVÉ STVOŘENÍ > Lidé a akce
Html kód odkazu na zdroj:
<a target="_blank" href="https://www.nove-stvoreni.cz/lide-a-akce">Převzato z webu Nové-Stvoření.cz: NOVÉ STVOŘENÍ > Lidé a akce</a>