Nová Smlouva * Nové Stvoření * MATERIÁLY pro Nový Život

Kdo je David Hogan

aktualizováno 13.3.2018

***** David a Debbie Hogan žijí v Mexiku, mají 4 dospělé děti.

David Hogan je misionář, který žije už přes 35 let v Mexiku. David je to, co označujeme slovem "věřící". Jeho život je ukázkou toho, co znamená být věřící, jak je možné znát Boha a chodit s Ním. Ukázkou toho, co je u Boha možné nejen teoreticky, ale i prakticky, o čemž svědčí spousty zázraků, které jeho službu doprovází, a které jsou mimo bežné lidské představy o Bohu.

Narodil se a vyrůstal ve Spojených státech na severu státu Louisiana. Sedm předchozích generací byli kazatelé. Vyrůstal tedy ve věřící rodině, ale když zjistil, že církev je pokrytecká a že tam lidem lžou, tak se naštval a odešel. Připojil se ke gangu a byl proti Bohu a církvi.

V roce 1971 se oženil se svojí ženou Debbie. Ta se znovuzrodila a začala se s jeho rodiči modlit za Davidovo spasení. David pracoval na ropných polích, a když letěl pracovat na Aljašku, tak se v letadle setkal s Bohem. Když Boha vyzval, ať mu ukáže alespoň jednoho člověka, který dělá, co dělal Ježíš, tak mu Bůh řekl, že On z něj takového udělá. David Hogan to přijal, znovuzrodil se a vrátil se domů.

Po návratu se stal pastorem v malé církvi v Severní Louisianě, kde se každý týden obracelo hodně lidí. Později byl naplněný Duchem Svatým. Bůh k němu mluvil ohledně Mexika, kam se také po misijní návštěvě Mexika s rodinou odstěhoval. V té době měli dvě děti - Jo-d a Crystal. V roce 1981 založil službu Freedom Ministries.

Boj se silami zla, čaroději, modlářstvím a spiritizmem vyžaduje moc Ducha Svatého. David Hogan se rozhodl hledat Bohu a Jeho moc a vidět, že zázraky následují věřící, namísto náboženského pokrytectví. Hledal Boha ohledně kříšení mrtvých a po čtyřech letech modliteb a hledání viděl prvního člověka vzkříšeného z mrtvých. Nyní má na kontě 33 vzkříšení z mrtvých a jejich služba v Mexiku eviduje přes 500 vzkříšení z mrtvých. Viděli lidi uzdravené ze všech možných nemocí a také stvořitelské zázraky, kdy jsou orgány a části těla buď obnoveny, nebo stvořeny.

David a Debbie Hogan žijí stále v Mexiku, mají 4 dospělé děti: Jo-d, Crystal, Joy a Luise. Jejich děti s nimi pracují ve službě.

ukázat více ...

David Hogan nyní kromě svého působení v Mexiku díky spoustě příležitostí cestuje po celém světě a káže nepohnutelné evagelium, které radikálně mění představu, jakou mají křesťané o Božích schopnostech, co se týká jejich života a života lidí kolem nich.

Poté, co učedníci strávili čas s Ježíšem, je vyslal kázat. To není první, to je až druhé. Jsi cenný a důležitý pro tento svět. Ale jsi k ničemu bez přítomnosti Ježíše. K ničemu. V takovém případě nechoď. Neztrapňujte se, nechoďte aniž by byl s vámi. A jak to udělat? Jdete k Němu a On vás potom pošle kázat a ještě něco: "uzdravovat nemocné, vyhánět démony". Tohle je až poslední, nikoliv první! Podle mého názoru, to nejcennější, co máte, je vaše schopnost hledat Ježíše. Není to o tom, jak dobře mluvíš, jak pěkně se modlíš, jak uzdravuješ nemocné, ani to není o tom, kolik démonů vypudíš, když někam přijdeš. Je to o tom, jak umíš říkat: "Miluji tě, Ježíši!" "Potřebuji tě, Ježíši!" "Pohlť mě, zmocni se mě, Ježíši!" (David Hogan)

Nenávidím náboženství! Musí se vrátit zpět do pekla! (David Hogan)

"David Hogan je skvělý detektor pýchy." (Dan Mohler)

David Hogan byl v říjnu (októberu) 2016 v ČR a v SR

David Hogan byl v říjnu (októberu) v České Republice (České Budějovice, Olomouc) a na Slovensku (Banská Bystrica).

Materiály

Odkazy

Oficiální stránky služby Davida Hogana (Freedom Ministries).

Aktuální odkaz:

https://www.nove-stvoreni.cz/kdo-je-david-hogan
HTML odkaz:
Nové stvoření: Lidé > David Hogan
Odkaz na zdroj:

Autor: nove-stvoreni.cz
Zdroj: https://www.nove-stvoreni.cz/kdo-je-david-hogan
Text je pod licencí CC BY-NC-SA

Html kód odkazu na zdroj:
<p>Autor: <a href="https://www.nove-stvoreni.cz/">nove-stvoreni.cz</a><br />Zdroj: <a href="https://www.nove-stvoreni.cz/kdo-je-david-hogan">https://www.nove-stvoreni.cz/kdo-je-david-hogan</a><br /> Text je pod licencí <a href="https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/">CC BY-NC-SA</a></p>